Samen bouwen we een prachtig verhaal vol respect en liefde. Ik schrijf om je niet te verrassen, maar om je alles te kunnen vertellen wat ik voel als ik iemand ontmoet die nieuw is. Ik wil niet dat je een perfecte man bent. Ik wil iemand die verantwoordelijk, vriendelijk en zorgzaam is. Natuurlijk wil ik iemand die een goede partner voor me zal zijn.
Ik hoop een heer te ontmoeten die een trouwe, loyale, attente en capabele man is. Ik hoop dat het andere deel van mijn toekomstige leven goed is opgeleid, verantwoordelijkheidsgevoel en lieve hart heeft. Hij zou een positieve levenshouding zoals ik moeten hebben en gehechtheid aan het gezin moeten
Ik zoek een man tussen de 35 en 55 jaar. Dat is belangrijk wat betreft de focus op de dingen waar we mee bezig zijn. Je bent een duizendpoot en kunt meer dan 10 dingen tegelijk.