Het leukste vind ik het als jij ook initiatief tot contact neemt, verbaal sterk bent en niet rond de pot draait. Uiterlijk en leeftijd maakt me niks uit en waar je woont nog veel minder, daar is wel een oplossing voor te vinden. Van A naar B rijden en weer terug kan mijn autootje echt nog wel aan :)
Een lieve rustige man die alles op een rustige manier wil opbouwen met me. Een man die leuke dingen wil doen en die niet alleen maar thuis wil zitten. Een man die ook net als ik sociaal is en goed kan luisteren en die een prater is
Je bent een spel om iets nieuws met me te proberen, we kunnen een avontuur hebben als je wilt, laat me gewoon weten wat je favoriete dingen zijn die je altijd zou willen doen als je tijd hebt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cougart, 47 jaar · Urk
Hey mooie boys, mijn naam is Sandra en ik ben een wulpse vrouw van 41 uit Urk. Ik wil graag daten met geile heren die met mij sex
Hayvenn , 48 jaar · Franeker
Ben je al een tijdje aan het zoeken en ben je niet geslaagd? Hoe leuk is het om samen met een ontbijt te beginnen en dat elke dag
L0vertje, 46 jaar · Vreeland
Een passionele maar toch zachte en tedere man. Het klinkt wellicht een beetje tegenstrijdig maar ik wil het vuur tussen ons
Bedwetertje, 46 jaar · Emmen
Je houd van sporten of bent actief , je bent verzorgt en eerlijk. Verder heb ik geen wensen , ik wil je gewoon leren kennen!
Lisette7008, 47 jaar · Kortrijk
Ik hoop hier leuke mannen/vrouwen te ontmoeten voor spannende afsprakjes. Misschien een keertje naar een seksclub ofzo.
Kletsbeppie, 49 jaar · Garrelsweer
Ook op zoek naar een vast seks maatje? Iemand waar je lekker je lusten op los kan laten en waar je heerlijk van kan gaan genieten?