Ik wil dat je bij me bent om even te rusten voor slechts een dag zodat ik kan genieten van mezelf. Ik wil dat je me de weg wijst van onze avonturen. Ik wil nieuwe gezichten ontmoeten, zodat ik meer gelukkig kan zijn!
Je bent zo'n goede man als je me mee uit eten wilt nemen. Ik wil meer over je weten en dat is zo'n succes dat ik je kan vertellen. Ben je dat nu ook van plan?
Goed nu moet ik hier iets over een man zeggen, misschien zit je in een soortgelijke situatie en ligt Abraham bij jou op de loer. Of je bent die magische 50 al voorbij en kun je mij vertellen hoe het is die grens te bereiken. Of je bent nog een stukje jonger dan ik. Ik sta in ieder geval voor alle opties open vriendschap
Ben jij op zoek naar een relatie, iemand waar je het samen gezellig mee kan gaan maken? Je houd wel van er lekker op uit gaan en vind het heerlijk om met mooi weer buiten te zijn?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bedwetertje, 46 jaar · Emmen
Je houd van sporten of bent actief , je bent verzorgt en eerlijk. Verder heb ik geen wensen , ik wil je gewoon leren kennen!
Rijpvoorjou, 48 jaar · Assen
Je bent geil net als ik.
Feelingblue, 47 jaar · Teteringen
Ik zoek vooral geborgenheid en liefde. Knuffels en lieve woordjes. Een gentleman die begrijpt wat ik nodig heb.
Olivia 69, 48 jaar · Nevele
Omdat het voor mij een tijd geleden is ben ik heerlijk nat. Je hoeft maar naar binnen te glijden of je laat me nog meer kreunen
Room4One, 49 jaar · Haaksbergen
Ik hoop dat je niet naar me opkijkt omdat ik gewoon een mens ben. Helaas heeft dit me enkele relaties gekost. Een man die weet
Chosen, 45 jaar · Alkmaar
Ik val meestal op wat langere mannen. Ik houdt ervan om iets te ondernemen. Daarnaast iemand die gewoon lekker kletst en van