Ik zoek geen bepaalde type qua uiterlijk, maar ik verwacht wel iemand dat eerlijk en betrouwbaar is. Heeft een leuke karakter, uitstraling en is een avontuurlijke type.
Ik hoop degene te vinden die op dit moment geweldig voor me kan zijn. Ik ben er vrij zeker van dat dit het begin zal zijn van iets geweldigs voor ons als je gewoon goed voor me wilt zijn. Laten we vandaag leuke dingen voor ons laten gebeuren.
Een vrije type man die ook kan doen wat hij maar wil. Een man die geen angst heeft. Een man die risico's durft te nemen. En ik zit altijd in jouw gedachten.
Wat moet ik over jou zeggen dat vind ik moeilijk, je moet lief zijn en zorgzaam dat vind ik wel belangrijk. Uiterlijk is niet zo belangrijk vind ik het hartje is toch waar het omgaat?
Een lieve rustige man die alles op een rustige manier wil opbouwen met me. Een man die leuke dingen wil doen en die niet alleen maar thuis wil zitten. Een man die ook net als ik sociaal is en goed kan luisteren en die een prater is
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Saba16, 49 jaar · Gieten
Volgt
Diana69, 48 jaar · Hoofddorp
Goddelijk
Optijd, 48 jaar · Zuid-Scharwoude
Je wilt seks, veel seks. Je bent teder, maar je houd ook van hard en diep.
Roosje70, 47 jaar · Abcoude
Wil je met mij uit en samen eens wat leuke dingen doen. Ik zou het wel erg fijn vinden om iets moois op te bouwen. Wat maakt me niets
Gekgenoeg, 49 jaar · Ommen
Eerst wat drinken en dan komen we er vlug genoeg achter of wij ook wat met elkaar gemeen hebben. Mocht het op niks uit gaan lopen
Mcknziie, 45 jaar · Kozen
Een man die me echt begrijpt en me blij kan maken. Een begripvol persoon, eerlijke en verantwoorde persoon is wat ik zoek in