Iemand die mij accepteert voor wie ik ben, geen misbruik maakt van de situatie en eerlijk is. Ee man die mij dingen kan laten zien in een leuk en positieve manier. Niet te egoistisch, maar gewoon oprecht en sociaal
Heb niet veel eisen, ik denk dat gewoon leuk met elkaar kletsen de beste manier is om elkaar te leren kennen. Ze zeggen vaak dat je ongeveer drie maanden nodig hebt om te bepalen of je de ander echt leuk vind en ik geloof ook wel dat dat zo is. Ik hoop alleen op een leuke man, knap, gezellig, stoer en gevoelig.
Ik hou dan ook van seks in de natuurlijk, samen vrijen op een dekentje op de heide, strandwandelingen en los gaan in de duinen. Ben jij ook dat type man die dat heerlijk vind of lijkt?
Het maakt niet uit wat voor een dag je hebt ik zorg er altijd wel voor dat je dag weer mooi zal zijn. Met een paar stevige knuffels en een paar dikke zoenen van mij dan zal alles weer zijn hoe het hoort te zijn.