Ik ben graag bij een man en dat is alles wat ik nu wil. Geef me gewoon wat ik leuk vind en wat ik wil, en ik zal hetzelfde voor je doen. Zullen we er gewoon achter komen of we dat voor elkaar kunnen zijn?
Hoe zit het eigenlijk met jouw sexdrive? Heb je dat ook genoeg, en kun je er ook wel elke dag van genieten? En al helemaal met een lekkere dame als mij? Nou waar wachten we nog op, laat iets van je horen, en wat mij betreft gaan we snel van elkaar genieten, goed?
Gewoon om een ??perfecte tijd te hebben is alles wat ik wil en alles waar ik om vraag. Gewoon een man die me liefde toont en samen een leuke tijd doorbrengt, is leuk. We kunnen samen op reis of een wandeling is ook goed.
Samen op vakantie, samen koken, samen in de tuin, samen bezig zijn met boodschappen. En zo kan ik bergen lijsten maken met samen. Feit is dat ik nog alleen ben. En jij hopelijk ook. En misschien word het dan uiteindelijk wel samen. :-)
Ben jij een single man die ook op zoek is naar iemand om serieus wat mee op te kunnen bouwen? Het samen leuk, gezellig en spannend mee te kunnen gaan maken?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Shotjes, 48 jaar · Bergen
Als je mijn verhaaltje kan afmaken op een manier dat ik het graag zie, dan neem ik misschien contact met je op. Ik hou niet van
Kikster72, 45 jaar · Erondegem
Jij bent gewoon iemand die mij wel ziet zitten. Ik ga hier geen karakter schets maken, want dat werkt toch niet. Ik leer je vanzelf
NaoMien, 45 jaar · Drogeham
Vind jij het leuk om samen lekker op restauranten tocht te gaan! Zodat je ook niet alleen uit eten moet gaan, en dan helemaal
MirandaHier, 46 jaar · Aalst
Reizen en cultuur snuiven past in jouw straatje. Je wilt ook gaan voor een relatie met alles erop en eraan.
ConnieVermeer, 49 jaar · Brugge
Leuke heren die van het leven genieten, ik ben heel benieuwd naar jullie verhaal. Waarom zoeken jullie een leuke sexdate?
TiTaKen, 48 jaar · Beveren
Graag wil ik kennis maken met een leuke ondernemende man, een sociaal en vrolijk iemand, iemand die houdt van een goed gesprek,