Ik vind dat heel moeilijk te omschrijven, zeker qua uiterlijk omdat ik echt naar de binnenkant van iemand kijk. Dat is uiteindelijk het belangrijkste toch? Hoop dat je bij mij daar ook naar kunt kijken, want een man die alleen naar het innerlijk kijkt, dat past niet bij mij. Verder hou je wel van reizen, aangezien dat mijn grootste passie is.
Heb je geen problemen met een paar pondjes/kilo'tjes meer en geniet jij net als ik van het goede leven, zowel culinair als cultureel dan hoop ik dat je mij een leuke kennismakingsmail stuurt. Je krijgt altijd een reactie terug en laten we eens kijken hoe een balletje kan rollen, toch?
Vrij zijn maar toch samen. Dat is eigenlijk wat ik zoek in een relatie. Hoe we dat kunnen invullen weet ik niet maar denk dat als jij er net zo in staat dat dat goed moet komen. Ik van op mannen met een verzorgt uiterlijk.
Samen op vakantie, samen koken, samen in de tuin, samen bezig zijn met boodschappen. En zo kan ik bergen lijsten maken met samen. Feit is dat ik nog alleen ben. En jij hopelijk ook. En misschien word het dan uiteindelijk wel samen. :-)