Ik vind dat heel moeilijk te omschrijven, zeker qua uiterlijk omdat ik echt naar de binnenkant van iemand kijk. Dat is uiteindelijk het belangrijkste toch? Hoop dat je bij mij daar ook naar kunt kijken, want een man die alleen naar het innerlijk kijkt, dat past niet bij mij. Verder hou je wel van reizen, aangezien dat mijn grootste passie is.
Heb je er geen moeite mee om eens met een getrouwde vrouw een wandeling te maken? En het samen eens heel gezellig maken? Zie jij het zitten om in contact met mij te komen, laat even een berichtje voor me achter, en dan kunnen we verder praten.
Samen op vakantie, samen koken, samen in de tuin, samen bezig zijn met boodschappen. En zo kan ik bergen lijsten maken met samen. Feit is dat ik nog alleen ben. En jij hopelijk ook. En misschien word het dan uiteindelijk wel samen. :-)
Hallo schat Ik hou van heldere dingen, ik hou vooral van de oprechtheid, maar bovenal hou ik van verrassingen. Heb je de laatste tijd veel liefdesbrieven ontvangen? Waarschijnlijk is dit niet de eerste, maar ik hoop dat jij degene bent die ik het leukst vindt. Ik hou van lieve woorden, ik hou van ontbijt
ik ben op zoek naar mijn prins charming, het is oke als je niet de mooiste bent. Het belangrijkste is loyaal en eerlijk. En een man die me nooit zal verlaten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Davidgettagotum, 48 jaar · Deurle
Volgt
Morgan71, 46 jaar · Meppel
Je moet discreet en praktisch zijn, we hebben alleen maar plezier samen en niets meer, dat zou de situatie tussen ons moeten
Emmmammama, 48 jaar · Bredevoort
Ik ben hier niet voor een relatie, maar ik ben hier om een wildste seks nacht te hebben. En die nacht wil ik gewoon snel hebben.
HotFlor72, 45 jaar · Buggenhout
Als je een aantal vragen hebt of je bent geïnteresseerd in mij en als je fatsoenlijk bent en me niet verdrietig wil maken.
AnneF1, 49 jaar · Ossenisse
Ik zoek een leuke, lieve, aardige, gezellige, sympathieke man zonder gat in zijn hand. Een man die dus verliefd kan worden
AwesomeMabel, 47 jaar · Knokke
Ik vind het echt tijd worden voor een leuke vent in mijn leven en hoop die misschien hier te vinden? Een lieve, gezellig man