Wat moet ik over jou zeggen dat vind ik moeilijk, je moet lief zijn en zorgzaam dat vind ik wel belangrijk. Uiterlijk is niet zo belangrijk vind ik het hartje is toch waar het omgaat?
Vrij zijn maar toch samen. Dat is eigenlijk wat ik zoek in een relatie. Hoe we dat kunnen invullen weet ik niet maar denk dat als jij er net zo in staat dat dat goed moet komen. Ik van op mannen met een verzorgt uiterlijk.
Een lieve rustige man die alles op een rustige manier wil opbouwen met me. Een man die leuke dingen wil doen en die niet alleen maar thuis wil zitten. Een man die ook net als ik sociaal is en goed kan luisteren en die een prater is
Ellen12, 49 jaar · Leerdam
♥ Zuid-Holland ♥ Donkerblond haar ♥ Groene ogen
lieve eerlyke man die een warme relatie met my en m n dochter op wil bouwen
Ik zoek een man die zo nu en dan mijn behoeftes op ALLE manieren kan bevredigen. Leeftijd maakt mij niet uit en het maakt me ook niets uit als jij getrouwd bent hoor. Ik zoek iemand voor de eenzame dagen en nachten natuurlijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BBWbalou, 49 jaar · Oetingen
Je houdt van een zware maar mooie vrouw. Je wilt een normale neukvriend. Je bent een tepelzuiger en bijter, plus een kont neuker.
LaatJeZien, 46 jaar · Aalst
Ik zoek graag mijn grenzen op.
Venuss, 48 jaar · Heerenveen
Leuke, enthousiaste, betrouwbare man gezocht!.. Ben je ook nog ondernemend, sportief, empathisch en heb je gevoel voor
Willyborst, 47 jaar · Melsbroek
Ik zoek lekkere mannen en vrouwen die net als ik houden van geile sex. Discretie is heel belangrijk! Mannen en vrouwen die
LlJessica, 46 jaar · Assen
Een man gelooft dat het leven mooi is als je van iemand houdt. Ik verwacht niet iemand die alleen ziet als een stuk vlees of iets
Mirthezktl0ve, 48 jaar · Bambrugge
Jij bent net als ik ook op zoek naar het geluk. Nu hangt alles af van de klik en de chemie. Dat wil ik wel met jou onderzoeken als