Je bent net als ik een beetje langdradig. Echt kort van stof is namelijk ook niet echt handig als je iemand wil leren kennen. Je hebt je rugzak en alles op orde en zin in liefde leven en geven. Blijf jij lekker ook jezelf dan doe ik dat ook.
Laat me geweldig voelen!Ik zal ervoor zorgen dat we van elkaar gaan genieten. Ben je enthousiast over mij? Ik kan een lieve en stoute vrouw voor je zijn. Welke heb je dan liever? Ik ben hier voor jou. .
Wees eerlijk over jezelf en wie je bent. Open staan voor het feit ik een kind heb en daar ook mee om te willen gaan want hij is de wederhelft in mijn leven. Je moet van honden houden en ook van lekker eten en koken. Schoonheid zit van binnen en als je gelukkig bent met jezelf straal je dat ook uit.
Ik hoop degene te vinden die op dit moment geweldig voor me kan zijn. Ik ben er vrij zeker van dat dit het begin zal zijn van iets geweldigs voor ons als je gewoon goed voor me wilt zijn. Laten we vandaag leuke dingen voor ons laten gebeuren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Wanna Touch Me, 45 jaar · Hurdegaryp
Jij wilt een makkelijke minnares en een vrouw die je zeker en makkelijk kan plezieren. Misschien als we wat verder zijn samen,
Ninna70, 47 jaar · Rutten
Jij voelt jou aangesproken in wat ik wil en hebt verder ook geen verwachtingen. Een eerlijk en betrouwbaar iemand die lekker
Heythere2014, 49 jaar · Moerdijk
Jij bent vrij man en staat goed in het leven. Je bent een gezellige extraverte man die ook wat te vertellen heeft en waar ik heel
VdBinkel, 49 jaar · Berkel-Enschot
Voetbal ga je voor thuisblijven. Je weet van tevoren wat er komt en je gaat er zeker voor zitten. Je wilt dan ook niet gestoord
LoveLivine , 47 jaar · Holthees
Je bent ook op zoek naar iemand om in je leven te zijn en niet alleen voor een vluchtig moment. Je bent een harde werker en gepassioneerd
Francesca, 46 jaar · Steenwijk
Ik hou van een stevig gebouwde man,misschien wat zonnig kleurtje maar hoeft niet. Helaas mannen, ik heb een hekel aan zweetvoeten.