Goed nu moet ik hier iets over een man zeggen, misschien zit je in een soortgelijke situatie en ligt Abraham bij jou op de loer. Of je bent die magische 50 al voorbij en kun je mij vertellen hoe het is die grens te bereiken. Of je bent nog een stukje jonger dan ik. Ik sta in ieder geval voor alle opties open vriendschap of relatie en natuurlijk het liefst voor ik 50 ga worden.
Ik hoop dat we het beste uit elkaar kunnen halen. Laten we elke dag speciaal maken als we samen zijn en voor die geweldige toekomst gaan. Ik zal alles voor je doen, ik zal voor je zorgen en van je houden. Ben je klaar voor een nieuw avontuur met mij?
Als je me de dingen kunt geven die ik wil, zal ik ervoor zorgen dat je seksueel van me gaat genieten. Ben je klaar voor de dingen die we kunnen doen? Stuur me gewoon een berichtje.
wel, het begint met een vriendschap toch? Dus ik wil dat je een grappige kerel bent die weet wanneer hij ook serieus moet worden. Ik ben op zoek naar een man die liefdevol en zorgzaam, eerlijk en avontuurlijk is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jaqueline 1971, 46 jaar · Breukelen
(wederzijds) respect, communicatie
Wilma, 47 jaar · Noordbergum
Ik zou het heel prettig vinden om gelijkgestemden te ontmoeten om mee te praten en misschien samen leuke dingen te ondernemen.
Cass33, 47 jaar · Werkhoven
Ik ben geen vrouw die veeleisend is dat past niet bij me. Ik laat je in de waarde en verwacht dat ook terug. Eigenlijk wil ik gewoon
HotAlliS, 47 jaar · Lelystad
Als je op zoek bent naar harde seks, ben ik beschikbaar voor jou. Wat kan jij voor mij betekenen? Laten we sman maar stout worden.
Aaf04, 46 jaar · Elene
Zoek naar iemand om mijn leven mee te delen. Mijn beste vrienden zouden me omschrijven als relaxed, houdt van lachen, zorgzaam,
Esmee369, 48 jaar · Zenderen
Jij hebt natuurlijk ook minstens 1 motor! Bovendien weet je hoe je mij kunt laten genieten als ik het een beetje heet krijg.