Wie weet wanneer terug te keren naar hem. Iemand die ik vetgedrukt leuk zal vinden en dat is een romanticus. Ik wil een persoon die met mij kan uitrusten met zoveel liefde.
Je houdt van grote tieten en een nat poesje en je wilt me ??laten klaarkomen op je lul. Ik vind het niet erg op je leeftijd, je mag jonger zijn of van mijn leeftijd of zelfs ouder, zolang je nog eeuwen kunt neuken!
Je bent een man die zichzelf is en betrouwbaar, die doet wat hij zegt en zegt wat hij doet zonder daar raadselachtig of mysterieus over te doen. Dat zijn dingen die ik allemaal niet nodig vind, ik ben namelijk heel eerlijk en vind het fijn dit terug te krijgen. Ik ben niet erg veeleisend verder, als je er maar
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gembirdy, 54 jaar · Wezup
iemand die gelijk is net als ik (echt, down-to-earth) en wie weet wie hij is (zelfverzekerd) maar een gevoelige kant heeft.
Lilililian, 53 jaar · Weert
Ik wil een serieuze en intelligente man ontmoeten, doelgericht en vriendelijk. Ik ben een romantische meid en geloof dat
Gescheiden1964, 53 jaar · Castelré
Graag zou ik in contact komen met een man met een goede algemene ontwikkeling en die één en ander van de wereld
Kal4ni15, 53 jaar · Baasrode
Ik ben op zoek naar een man die net als ik alleen is. Iemand die ook iets samen wil doen. Goed koken, leuke dingen doen. Kunnen
MissClaude, 50 jaar · Domburg
Een vriendschap is het eerste wat er in me opkomt waar ik graag voor wil gaan. Dat voelt zo goed en ook zo lekker aan. Ik wil daar
GewoonTara, 54 jaar · Almere Buiten
Leuk en gezellig? Dat zijn de belangrijkste eigenschappen. Samen dingen ondernemen en vanzelf zien wat het schip strandt.