Ik hou van mannen die wat ouder zijn dan mij of je moet uit je pubertijd zijn. Een man moet eerlijk, betrouwbaar, lief en begripvol zijn. Van een beetje uitdaging ben ik niet vies van .
Hoe zit dat eigenlijk bij jou, als ik mag vragen? Ben jij soms ook iemand verloren, die je close was? En weet je een beetje hoe ik mij voelde, de afgelopen jaren. Maar het leven gaat door, en het leven is om van te genieten, toch? k zou dat graag met jou willen doen, dus ik hoop in eerste instantie op een leuke kennismaking,
Je bent een rijk persoon en dan bedoel ik niet wat geld en spullen aangaat, voor mij ben je rijk als je in goede gezondheid met het hart op de juiste plaats in vrede kunt leven met mens en natuur.
wat we zoeken is een dame/vrouw, die in is voor een trio samen met ons, je hoeft geen ervaring te hebben maar wel open minded. hygiene en discretie heel belangrijk. graag serieuze reacties!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
CaroL2009, 51 jaar · Zeegse
Ik heb één simpele regel geen jongens die er nog niet klaar voor zijn. Ik wil een man en geen broekie waar ik
Love63Lisanne, 54 jaar · Emmen
Mijn poesje is al nat en is er ook klaar voor. Dat is zo'n goed gevoel en jij en ik weten hoe ermee om te gaan. Ik weet het nu zeker.
Hottest06, 52 jaar · Ieper
Volgt
Ashlyn, 51 jaar · Doel
Heb jij een fijn karakter en ben je ook net zoals ik ruimdenkend. Ben je in voor avondje toneel kijken of lekker op de bank te
Snoepjehebben, 52 jaar · Lelystad
Bezit jij die heerlijke knots waar ik onbeperkt van mag genieten, aan mag sabbelen, als vulling kan gebruiken of als cocktailspuit