Je bent iemand die zich niet bezig houdt met hoe iemand er uit ziet maar ook naar het karakter kijkt en naar wat de persoon in kwestie jou te bieden heeft in ruil voor jouw vriendelijkheid en liefde. Wat denk je? kan je hier nog iets aan toevoegen? Vertel het me maar!
Ik heb aan je gedacht en zal dat altijd doen. Ik wou dat ik precies wist wanneer je zou komen. Ik wou dat ik precies wist wie jij bent, maar ik dacht dat als je bent zoals ik denk, ik je misschien niet ken. Ik verwacht dat je vol verrassingen zit, vol liefde. Ja, ik ben klaar om van je te houden, omdat ik voor je zorg,
Je houdt van grote tieten en een nat poesje en je wilt me ??laten klaarkomen op je lul. Ik vind het niet erg op je leeftijd, je mag jonger zijn of van mijn leeftijd of zelfs ouder, zolang je nog eeuwen kunt neuken!