altijd moeilijk om hier iets nuttigs in te vullen, maar te beginnen moet je wel bespraakt zijn, sociaal, open, eerlijk en spontaan. Ik hou niet van stille mensen. er mag veel gelachen worden en gefeest. ben zelf ook van een gezellig partijtje
Je kunt omgaan met een dominante vrouw en zal jezelf laten verleiden. Je bent altijd in voor een leuk spel waarin we allebei de regels bepalen. Als jij het ideale type voor mij bent, zal ik je met beide handen stevig vasthouden.
Ik wil een speciale man ontmoeten. Ik hou vannen welgemanierde, eerlijke en knappe man als zijnde mijn partner. Je mag ook een beetje ondeugend zijn, maar alleen als we samen in bed liggen. Jij toont interesse in mijn familie en vrienden.
wat we zoeken is een dame/vrouw, die in is voor een trio samen met ons, je hoeft geen ervaring te hebben maar wel open minded. hygiene en discretie heel belangrijk. graag serieuze reacties!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ikligtklaar, 52 jaar · Eppenhuizen
Mooiste zou zijn als je houdt van beffen, en lekker vingeren of speeltjes gebruiken bij een dame
Romana62, 54 jaar · Emmen
Ik doe het met iedereen als je maar schoon bent en fatsoen hebt. Brutale ongemanierde apen kunnen wegblijven. Respect voor
AlexisH, 51 jaar · Bovenkarspel
Ik hoop een beetje op een romantische ingestelde man die de tijd wilt nemen om er een paar geweldige avonden van te gaan maken.
LeukeMense, 50 jaar · Koudum
Ik zeg niet dat je gelijk rechttoe rechtaan moet zijn maar ik verwacht wel iemand die een beetje durft en die wel ervan kan genieten
Handlewith, 50 jaar · Massemen
Ga lekker met mij mee op een avontuur. Laten we ervoor zorgen dat het nooit ophoud en elke dag wel iets te doen hebben met elkaar.
Eliolw, 50 jaar · Vlissingen
Een man of mannen, eventueel ook stellen die seks willen met een gewillige blonde vrouw. Mijn vriend doet niet mee, die kijkt