Je kunt omgaan met een dominante vrouw en zal jezelf laten verleiden. Je bent altijd in voor een leuk spel waarin we allebei de regels bepalen. Als jij het ideale type voor mij bent, zal ik je met beide handen stevig vasthouden.
Ik zou dus graag een man vinden, waarbij ik mijzelf kan blijven, en die dat zelf ook graag is omdat ik denk dat je dan juist het echte van die ander leert kennen. Ik hoop dat je ook goede kanten hebt maar ook slechte kanten. We hebben dat als mens toch ook allemaal. Verder goed verzorgd zijn en lekker mannelijk.
Wie weet wanneer terug te keren naar hem. Iemand die ik vetgedrukt leuk zal vinden en dat is een romanticus. Ik wil een persoon die met mij kan uitrusten met zoveel liefde.
wat we zoeken is een dame/vrouw, die in is voor een trio samen met ons, je hoeft geen ervaring te hebben maar wel open minded. hygiene en discretie heel belangrijk. graag serieuze reacties!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mariannne1966, 51 jaar · Middelburg
Iemand die het belangrijk vindt dat je samen geniet van de seks, het is geven en nemen. Iemand die weet wat respect betekent.
Pris5sy, 54 jaar · Lovenjoel
Zuivere en pure liefde is iets dat ik de laatste tijd mis en ik wil het terug vinden. Dat is mijn belangrijkste doel en ik weet
Ingritte, 50 jaar · Vlissingen
Ja kort maar krachtig zal ik het hier houden..je bent een blanke of getinte man met een lekkere lul die hem wel in al mijn gaatjes
Joke655, 52 jaar · Zwolle
ik ben een vrouw
Daanban19670210, 50 jaar · Delfzijl
Misschien wil jij wel samen met mij eerst lekker hapje eten, een drankje doen en daarna mijn droom in vervulling brengen en
DeBaasznVrouw, 52 jaar · Doel
De vrouw van de baas lijkt je wel heel spannend. En ik moet toegeven mij ook. Ik hoop dat je een beetje zin hebt en niet bang ben