Je moet flexibel zijn om mijn dagritme te kunnen volgen. Of beter nog, je moet veel vrije tijd hebben. Ik heb veel ondeugende dingen gepland dus geef maar een seintje!
Ja dat is moeilijk zeg. In ieder geval wel zijn wie je zegt dat je ben. Voor mij hoef je echt niets te verbergen. Ik kan heel wat hebben en dat hoop ik van de ander ook. Ik ben zelfstandig en dat verwacht ik van jou ook en ik hoop dat je net als ik je kan vinden in mijn omschrijving.
Dag slaafje Zou jij alles doen wat ik van jou verlang slaafje. Zou jij mij altijd gehoorzaam blijven? Als je ongehoorzaam bent zal ik je op gepaste wijze straffen
Alleen wij en niemand anders! Dat gevoel wil ik hebben en waar ik voor wil gaan! Dat zou toch geweldig zijn? Om niet meer alleen te hoeven zijn en het naar ons zin te hebben?!