Een mooie toekomst met veel liefde dat is toch iets waar we allemaal naar verlangen. Een groot hart, een lief karakter en vol van passie dat is de man die mijn hart sneller kan laten kloppen.
Natuurlijk ben ik niet zo onschuldig dat begrijp je wel. Ik ben zelf een lolbroek namelijk. Hoop dat jij het ook bent. Samen ook eens wat lol trappen dan op een terras. En ja ik ben degene die je dan in een zwembad duwt als het zo heet is. Moet kunnen toch?
Kan jij er ook van genieten om uitgebreid te gaan tafelen of een avondje bioscoop? Je bent geen twijfelaar en weet hoe je leven te leven. Als je kan koken dan heb je een streepje voor want ik hou ook veel van koken.
Ga je teder voor me zijn? Als je dat doet, ben ik er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ben je toe aan een leuke tijd met mij? Stuur me een berichtje. Ik ben klaar voor je!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Adartistiek, 51 jaar · Oldenzaal
Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft.
Ireentje660814, 51 jaar · Dalfsen
Jij bent opzoek naar een spontane lieve vrouw voor een ontmoeting.
Groenevinger, 50 jaar · Bussum
Warmhartig, niet-materialistisch, houdt ook van de natuur, lekker voor de open haard zitten in de winter, in de zomer in
LARUBY, 51 jaar · Bommershoven
Durf jij het met mij aan? Neem dan zeker even contact!
Nikki119630515, 54 jaar · Doorn
Hoop je hier dan ook te vinden, jij lieve, zachtaardige, goedhartige, gekke, grappige, gezellige, leuke, mannelijke,
Sefien, 51 jaar · Genderen
Je bent iemand die open staat voor ideeën van anderen ,en zelf ook vol leuke ideeën zit! Je bent single en je verleden