Ik ben op zoek naar een man die voor een soort rollenspel openstaat. Ik weet niet hoe ik je mijn fetisj moet uitleggen maar ik doe dat graag in een 1 op 1 gesprek. Dus ik ben naar iemand op zoek voor de spanning.
zou jij met mij lekker willen gaan uit eten? Ik ben helemaal niet van het daten dus ik moet er wel aan wennen denk ik! Uiterlijk geen idee leeftijd maakt me ook niet zo veel uit.
Ik wil je graag beter leren kennen om te zien of wij een klik en een band hebben. Zolang jij maar jezelf bent en blijft is het goed, dat zal ik ook altijd doen.
Dag slaafje Zou jij alles doen wat ik van jou verlang slaafje. Zou jij mij altijd gehoorzaam blijven? Als je ongehoorzaam bent zal ik je op gepaste wijze straffen