Jij bent een man die bekend staat als gezelligheidsmens met een bourgondische inslag. Je vindt het leuk om op een terrasje te zitten of om lekker uit eten te gaan. je bent een beetje impulsief.
Je kunt omgaan met een dominante vrouw en zal jezelf laten verleiden. Je bent altijd in voor een leuk spel waarin we allebei de regels bepalen. Als jij het ideale type voor mij bent, zal ik je met beide handen stevig vasthouden.
Als we hetzelfde zoeken hier op deze site, stuur me dan gewoon een bericht en dan kijken we of we voor elkaar gemaakt zijn. Laten we ervoor zorgen dat alleen maar leuke dingen ons gaan overkomen. Wat kan ik doen om je gelukkig te maken, vertel het me en ik zal er alles aandoen.
Ik zou dus graag een man vinden, waarbij ik mijzelf kan blijven, en die dat zelf ook graag is omdat ik denk dat je dan juist het echte van die ander leert kennen. Ik hoop dat je ook goede kanten hebt maar ook slechte kanten. We hebben dat als mens toch ook allemaal. Verder goed verzorgd zijn en lekker mannelijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Joke655, 52 jaar · Zwolle
ik ben een vrouw
Saraudo11, 51 jaar · Amsterdam
volgt
Marie 1966, 51 jaar · Woerden
Ik ben op zoek naar een man om een leuke toekinst tegemoet te gaan
Neeltjenaakt, 54 jaar · Deventer
Je bent ook een buitenmens net als ik, je bent liever buiten als binnen. Af en toe een date zie je ook wel zitten, of een fijne
Anneke4, 53 jaar · Hasselt
Ben je een sportieve, slanke man die graag danst (of het wil leren) dan spreek je me aan. Bovendien is rook- en alcoholvrij
Aaammyy, 52 jaar · Leveroy
Ben je op zoek naar spanning in je leven? Een man met een positieve instelling, die niet alles doet om zijn leven te veranderen,