Jij bent een man die bekend staat als gezelligheidsmens met een bourgondische inslag. Je vindt het leuk om op een terrasje te zitten of om lekker uit eten te gaan. je bent een beetje impulsief.
zou jij met mij lekker willen gaan uit eten? Ik ben helemaal niet van het daten dus ik moet er wel aan wennen denk ik! Uiterlijk geen idee leeftijd maakt me ook niet zo veel uit.
Ik was een gescheiden vrouw, zonder kinderen. Ik wil hertrouwen. Ik wil een volwassen liefhebbende heer ontmoeten. Ik hou van een man die begrijpt en vergeeft. Ik ben hoopvol voor een stabiele relatie. Ik wil naar huis gaan in een huis waar ik de familiegeest en liefde voel.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ikzeeropwindend, 50 jaar · Lippelo
U wilt een vrouw in je leven eerst vriendschap en als het goed voelt , beslissen we samen wel welk pad we gaan bewandelen. Het
Onlyme, 51 jaar · Amsterdam
Beetje ouder ouder dan veertig maar gezellig en spontaan, samen leuke dingen willen doen. Heel spannend ben benieuwd wie
Reddragonlady, 53 jaar · Fijnaart
Ik laat me verrassen.
Hermavanrossem, 54 jaar · Apeldoorn
volgt
Mmmjaaa, 51 jaar · Leeuwarden
Ben jij een heerlijke man die van erotiek houd en graag beurzen bezoekt. Dan wil ik jou een keer meenemen. Ik geniet vooral