Jij bent een man die bekend staat als gezelligheidsmens met een bourgondische inslag. Je vindt het leuk om op een terrasje te zitten of om lekker uit eten te gaan. je bent een beetje impulsief.
♥ Zuid-Holland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
U bent iemand die graag wordt opgevangen en voor iemand zorgt. Het is belangrijk dat we elkaar begrijpen. Je vindt het ook niet leuk om alleen te zijn.
wat we zoeken is een dame/vrouw, die in is voor een trio samen met ons, je hoeft geen ervaring te hebben maar wel open minded. hygiene en discretie heel belangrijk. graag serieuze reacties!!
Ik ben op zoek naar een man die trots is en ambities heeft. En een man die verantwoordelijk en dapper is. En ik hoop dat we het goed met elkaar kunnen vinden, maar hoe dan ook zullen we dit goed laten verlopen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Positivo, 51 jaar · Houten
Een wereldvent ;-) die mij neemt zoals ik ben en het liefst ook spiritueel is alhoewel dat geen must is wat mij betreft.
Missess, 53 jaar · Diksmuide
Een man die lekker geil is en verwend wil worden door mij, ik heb heel wat voor jou in petto. Ik ga jou pik lekker diep in mijn mondje
Polleke65, 52 jaar · Lutjebroek
Ik zoek een leuke man die ook houd van romantiek. een lekker wijntje en een filmpje maar ook uit eten gaan en gezellig samen
DivaLoes, 51 jaar · Giethmen
Wat ik eigenlijk hier zoek, is gewoon leuk en gezellige contact, met een leuke andere man. Die wel de betekenis van gezelligheid
Nokiaatje, 52 jaar · Meppel
Je geen problemen hebt dat ik in een relatie zit, en het toch leuk en spannend vind om mij te gaan leren kennen. En natuurlijk
Lillian666, 54 jaar · Betekom
Ik wil bij iemand zijn die mij respecteert, en iemand op wie ik kan rekenen. Ik zal hetzelfde doen voor jou en zo kunnen wij heel