Wat ik in een man graag zie: hand in hand wandelen, steden bezoeken, gewoon de dagelijkse dingen samen doen, lachen, intimiteit, geweldige gesprekken met diepgang, relaxed op de bank, samen koken of uit eten. Elkaar dus inspireren, verrassen, en verbazen.
Ik zou je een kant van mezelf willen laten zien die niemand jarenlang heeft gezien. Kun je ontvangen, maar ook zeker geven? Ben je op zoek naar de juiste persoon zoals ik? Wie weet hebben we zojuist elkaar gevonden.
Natuurlijk ben ik niet zo onschuldig dat begrijp je wel. Ik ben zelf een lolbroek namelijk. Hoop dat jij het ook bent. Samen ook eens wat lol trappen dan op een terras. En ja ik ben degene die je dan in een zwembad duwt als het zo heet is. Moet kunnen toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
YoYoLan, 50 jaar · Heist-op-den-Berg
Ik zoek iemand met ongeveer dezelfde eigenschappen als ik, iemand waarmee ik van alles kan delen.
KateK, 53 jaar · Nijmegen
Single, gescheiden, ouder of jonger, wel of geen kinderen, eigenlijk maakt het me niet zo heel veel uit als wij maar een hele
Anneliessie, 52 jaar · Sneek
jij bent gewoon perfect ;)
Gerdjy, 53 jaar · Enschede
Het hoeft van jou allemaal niet zo hard en stoer, je kunt je openstellen voor een vrouw die het wat rustiger aan wilt doen. Maar