Kan jij er ook van genieten om uitgebreid te gaan tafelen of een avondje bioscoop? Je bent geen twijfelaar en weet hoe je leven te leven. Als je kan koken dan heb je een streepje voor want ik hou ook veel van koken.
Jij bent een man die bekend staat als gezelligheidsmens met een bourgondische inslag. Je vindt het leuk om op een terrasje te zitten of om lekker uit eten te gaan. je bent een beetje impulsief.
Ik zou je een kant van mezelf willen laten zien die niemand jarenlang heeft gezien. Kun je ontvangen, maar ook zeker geven? Ben je op zoek naar de juiste persoon zoals ik? Wie weet hebben we zojuist elkaar gevonden.
Wie weet wanneer terug te keren naar hem. Iemand die ik vetgedrukt leuk zal vinden en dat is een romanticus. Ik wil een persoon die met mij kan uitrusten met zoveel liefde.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Joelle001, 53 jaar · Obdam
Ik wil graag een man hebben en samen plezier hebben. Als ik dat heb dan gaan we er voor. We gaan het plezier hebben waar we beide
Reddragonlady, 53 jaar · Fijnaart
Ik laat me verrassen.
Inazkt64, 53 jaar · Brugge
Ook jij wil een stuk vrijheid nog en daarom past een lat relatie ook bij jou. Je houdt van theater ook en heerlijk met een wijntje
Dorice, 53 jaar · Kluizen
Ben jij die ene? Was net een beetje aan het dagdromen over ons.... Heb je enig idee hoe geil ik nu aan jou zit te denken?
Slik8, 53 jaar · Ingelmunster
Nou je bent natuurlijk nu helemaal enthousiast geworden na het lezen van mijn verhaaltje en je kan niet wachten tot we lekker
Tijgetje66, 51 jaar · Emmen
Je kan discreet met mijn situatie omgaan, vind het niet erg dat er niet vaak afgesproken kan worden en dat het zelfs misschien