Kan jij er ook van genieten om uitgebreid te gaan tafelen of een avondje bioscoop? Je bent geen twijfelaar en weet hoe je leven te leven. Als je kan koken dan heb je een streepje voor want ik hou ook veel van koken.
zou jij met mij lekker willen gaan uit eten? Ik ben helemaal niet van het daten dus ik moet er wel aan wennen denk ik! Uiterlijk geen idee leeftijd maakt me ook niet zo veel uit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Landleven621106, 54 jaar · Aarschot
Een man die openstaat voor meer.
Marybeth, 54 jaar · Deventer
Ben jij een vrouw en herken jij jezelf in mijn profiel en heb je zin om te daten en een ralatie aan te gaan, hoop ik op een reactie.
Dendermondse, 53 jaar · Dendermonde
Klaar om een (nieuwe) start te maken. Open en spontaan, eerlijk en rechtuit, warm en attent.. Wel een beetje pit, dus niet
Positivo, 51 jaar · Houten
Een wereldvent ;-) die mij neemt zoals ik ben en het liefst ook spiritueel is alhoewel dat geen must is wat mij betreft.
Listenlliess, 50 jaar · Diepenveen
Jij gaat mij toch niet alleen maar opsommingen laten doen he? Ik denk dat het wel meer dan duidelijk is wat ik hoop te vinden
Gerriie, 51 jaar · Geleen
Hoewel ik al lange tijd verlang naar een romantische gezelschap, wil ik het wel eventjes rustig aan beginnen. Ik heb deze