Ik ben op zoek naar een man die me van de wijs brengt. Ik heb iemand nodig die me laat zeggen dat ik degene vond waar ik ieder moment mee wil delen. Een man die mij in vuur en vlam kan zetten met zijn lichaam.
Wie weet wanneer terug te keren naar hem. Iemand die ik vetgedrukt leuk zal vinden en dat is een romanticus. Ik wil een persoon die met mij kan uitrusten met zoveel liefde.
Alleen wij en niemand anders! Dat gevoel wil ik hebben en waar ik voor wil gaan! Dat zou toch geweldig zijn? Om niet meer alleen te hoeven zijn en het naar ons zin te hebben?!
Ga je teder voor me zijn? Als je dat doet, ben ik er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ben je toe aan een leuke tijd met mij? Stuur me een berichtje. Ik ben klaar voor je!