Ik ben op zoek naar een man die me van de wijs brengt. Ik heb iemand nodig die me laat zeggen dat ik degene vond waar ik ieder moment mee wil delen. Een man die mij in vuur en vlam kan zetten met zijn lichaam.
Ik zou dus graag een man vinden, waarbij ik mijzelf kan blijven, en die dat zelf ook graag is omdat ik denk dat je dan juist het echte van die ander leert kennen. Ik hoop dat je ook goede kanten hebt maar ook slechte kanten. We hebben dat als mens toch ook allemaal. Verder goed verzorgd zijn en lekker mannelijk.
Ik heb iemand nodig die voor me kan zorgen en zijn aandacht kan tonen. Ik ontmoet graag iemand die lief en zorgzaam is, iemand die dingen wil doen die me gelukkig kunnen maken. Een volwassen en verantwoordelijke man die de kleuren graag in mijn leven terug wil brengen.