Wat ik belangrijk vind betreffende de man: eerlijk, open, loyaal en lief. Daarnaast vind ik het prettig als hij actief is en met beide benen op de grond staat.
Makkelijk in de omgang, een man die anderen op zijn gemak kan stellen, lief en geduldig en zeker zin om eens lekker uit de bocht te vliegen met een vrouwtje wat wel eens iets anders wilt na 30 jaar!
Ik wil een speciale man ontmoeten. Ik hou vannen welgemanierde, eerlijke en knappe man als zijnde mijn partner. Je mag ook een beetje ondeugend zijn, maar alleen als we samen in bed liggen. Jij toont interesse in mijn familie en vrienden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JosieGold, 54 jaar · Waverveen
Die fysieke aantrekkingskracht krijg ik maar niet uit mijn hoofd. En ik zeg niet dat die kerel dan een uitstraling hoeft te
Bezige Bij65, 52 jaar · Oosteind
Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers.
Belinda 4You, 50 jaar · De Rips
Een man die het spannend vind als een vrouw mooie lingerie draagt. Me zelf helemaal aan je wilt geven. Ben jij die vrijgezelle
Esther1967, 50 jaar · Eindhoven
Volgt
Detessel, 53 jaar · Zuidhorn
open minded zijn, gewoon lekker genieten van het leven overal en nergens
Shannen196709, 50 jaar · Nederhasselt
Bent net als ik een reislustig type. Leuke ervaringen met elkaar wil delen en misschien wel eens een keer samen op reis te gaan.