Je houdt van grote tieten en een nat poesje en je wilt me ??laten klaarkomen op je lul. Ik vind het niet erg op je leeftijd, je mag jonger zijn of van mijn leeftijd of zelfs ouder, zolang je nog eeuwen kunt neuken!
Wat ik in een man graag zie: hand in hand wandelen, steden bezoeken, gewoon de dagelijkse dingen samen doen, lachen, intimiteit, geweldige gesprekken met diepgang, relaxed op de bank, samen koken of uit eten. Elkaar dus inspireren, verrassen, en verbazen.
Ook zo'n zin om er lekker op uit te gaan? Heerlijk te genieten van wat het leven te bieden heeft en wie weet wat wij elkaar te bieden hebben. Zou fijn zijn als jij net zoals mij graag films kijkt zoals Batman, Superman, X-men maar daarnaast hou ik ook van thrillers en comedies. Het kan met mij alles kanten uit,
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KinkySyl, 51 jaar · Vianen
Nieuwsgierig? Ik ook naar jou. Wacht niet langer en neem contact met me op!
MiiAaii, 52 jaar · Pollinkhove
Zit jij in dezelfde situatie als ik? Wil jij ook echt niet alleen eindigen? Misschien kunnen wij dan de liefde in elkaar vinden,
Mo19651965, 52 jaar · Utrecht
Je hebt niet perse wensen en kunt lekker genieten van het moment. Leuke , lieve, grappig, klein, groot het maakt allemaal
Kittycath, 53 jaar · Drijber
Ik ben op zoek naar een man die mijn beschermer, romantisch, aanhankelijk en loyaal zal zijn. Ik wil mijn levenspartner vinden.
NietAllenMeer, 50 jaar · Kerkrade
Graag genieten van sex, van humor houden,
Lauren1966, 51 jaar · Muizen
Een claimer ben je niet en respect en begrip passen bij jou.