Als we hetzelfde zoeken hier op deze site, stuur me dan gewoon een bericht en dan kijken we of we voor elkaar gemaakt zijn. Laten we ervoor zorgen dat alleen maar leuke dingen ons gaan overkomen. Wat kan ik doen om je gelukkig te maken, vertel het me en ik zal er alles aandoen.
Je kunt omgaan met een dominante vrouw en zal jezelf laten verleiden. Je bent altijd in voor een leuk spel waarin we allebei de regels bepalen. Als jij het ideale type voor mij bent, zal ik je met beide handen stevig vasthouden.
Wat ik in een man graag zie: hand in hand wandelen, steden bezoeken, gewoon de dagelijkse dingen samen doen, lachen, intimiteit, geweldige gesprekken met diepgang, relaxed op de bank, samen koken of uit eten. Elkaar dus inspireren, verrassen, en verbazen.
Je bent een rijk persoon en dan bedoel ik niet wat geld en spullen aangaat, voor mij ben je rijk als je in goede gezondheid met het hart op de juiste plaats in vrede kunt leven met mens en natuur.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Spinster, 54 jaar · Uden
Je houd wel van een aantrekkelijke dame op leeftijd die zich graag uitdagend kleed
Frankie1000, 50 jaar · Franeker
Je wilt voor mij gaan en ik wil voor jou gaan, en wij zorgen er samen voor dat dit gaat gebeuren. Samen uitgaan voor een diner
CaroL2009, 51 jaar · Zeegse
Ik heb één simpele regel geen jongens die er nog niet klaar voor zijn. Ik wil een man en geen broekie waar ik
PrettyDonna, 54 jaar · Schoten
Me goed voelen bij jou voor we verder gaan is wel een eerste, zo niet de belangrijkste, vereiste. Waar je vandaan komt, hoe
Stellabiertje, 50 jaar · Krommenie
Een sterke man die weet wat hij wilt en niet in een relatie stapt om maar een relatie te hebben maar echt om de juiste redenen;
LndsseyX, 50 jaar · Amstelveen
Als je GEEN eikel bent, racist, nympho en vol van zichzelf. Als je een gesprek kunt voeren of als je vrienden wilt worden, kun