Wil een man die mijn maatje kan worden, een man die niet bang is en niet twijfelt. Ik wil niet een beetje beetje en half half! Gewoon samen ervoor gaan en heel veel plezier gaan maken.
Ga je teder voor me zijn? Als je dat doet, ben ik er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ben je toe aan een leuke tijd met mij? Stuur me een berichtje. Ik ben klaar voor je!
Jij bent een man die bekend staat als gezelligheidsmens met een bourgondische inslag. Je vindt het leuk om op een terrasje te zitten of om lekker uit eten te gaan. je bent een beetje impulsief.
Natuurlijk ben ik niet zo onschuldig dat begrijp je wel. Ik ben zelf een lolbroek namelijk. Hoop dat jij het ook bent. Samen ook eens wat lol trappen dan op een terras. En ja ik ben degene die je dan in een zwembad duwt als het zo heet is. Moet kunnen toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hmmgeile Meid, 51 jaar · Heerenveen
Een leuke lieve man die niet alleen denkt aan het klaarkomen op zijn manier maar die ook de vrouw een kans wil geven om te genieten.
Geluksvogeltje, 50 jaar · IJsselstein
Een leuke gezellige genietende man
Funforme, 50 jaar · Amersfoort
Denk je dat je mij aankunt? Ik ben veel eisend, dus bereidt je maar alvast voor ;) Ik hoop voor jou dat je een vrouw als mij stevig
Filipinas, 50 jaar · Soest
Beetje bagage mag best hoor. Wel is het belangrijk dat jij een schone en lieve man bent. En geen witte sokken onder een korte
Delilah65, 52 jaar · Leusden
Jij houd wel van halfbloedjes en bent gek op lekker eten. Ook jij weet precies wat je wilt en gaat dan gelijk op je doel af. Lief,