Jij hebt waarschijnlijk ook jouw rugzak(je) maar dat betekend niet dat jij een beetje triest en zielig in een hoekje gaat zitten. Jij mag er graag op uit gaan, kan nog steeds lachen om flauwe grappen. En soms is de grap niet eens grappig, maar de lach die er op volgt wel.
Kan jij er ook van genieten om uitgebreid te gaan tafelen of een avondje bioscoop? Je bent geen twijfelaar en weet hoe je leven te leven. Als je kan koken dan heb je een streepje voor want ik hou ook veel van koken.
Ik zou dus graag een man vinden, waarbij ik mijzelf kan blijven, en die dat zelf ook graag is omdat ik denk dat je dan juist het echte van die ander leert kennen. Ik hoop dat je ook goede kanten hebt maar ook slechte kanten. We hebben dat als mens toch ook allemaal. Verder goed verzorgd zijn en lekker mannelijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JosekeSingle, 51 jaar · Heerlen
Volgt
LovingLive65, 52 jaar · Baarlo
Ben jij de man die ik zoek? Ik hoop het want ik heb er zeker zin in kan ik je zeggen. Beter kan het dan ook niet worden. Een maatje
Mdeyylyn, 54 jaar · Best
Ik heb een man in mijn leven nodig die mijn leven een beetje helder maakt. Waarom? Omdat ik het vreselijk vind om alleen te zijn,
KiWi, 54 jaar · Sneek
Ben op zoek naar een (flirt) maatje. Herken jij jezelf in mij of ben je nieuwsgierig en wil je meer weten? Stuur me dan een berichtje.
Hendriekje, 54 jaar · Kaatsheuvel
Eerlijkheid is voor mij het sleutelwoord. Iedereen stoot wel eens zijn neus maar dat is echt belangrijk. Ik zoek een open