Jij schrikt niet snel terug van een uitdagend en soms wat impulsief type. Je houdt er van om lekker te ontspannen op verschillende manieren. Als jij bereidt bent om neutraal af te spreken heeft dat mijn voorkeur. Uiterlijk is bijzaak, ik wil een goed gevoel bij je hebben.
Ik ben op zoek naar een man die trots is en ambities heeft. En een man die verantwoordelijk en dapper is. En ik hoop dat we het goed met elkaar kunnen vinden, maar hoe dan ook zullen we dit goed laten verlopen?
Je bent een man die zichzelf is en betrouwbaar, die doet wat hij zegt en zegt wat hij doet zonder daar raadselachtig of mysterieus over te doen. Dat zijn dingen die ik allemaal niet nodig vind, ik ben namelijk heel eerlijk en vind het fijn dit terug te krijgen. Ik ben niet erg veeleisend verder, als je er maar