Natuurlijk ben ik niet zo onschuldig dat begrijp je wel. Ik ben zelf een lolbroek namelijk. Hoop dat jij het ook bent. Samen ook eens wat lol trappen dan op een terras. En ja ik ben degene die je dan in een zwembad duwt als het zo heet is. Moet kunnen toch?
Een gezellige man die graag een drankje wil drinken met mij. Jij mag best kinderen hebben, als jij maar over meer praat dan alleen dat. Want er is zoveel meer in het leven dan alleen maar dat. Samen een terrasje, een avondje uit eten of een dag uitwaaien op het strand behoren zeker tot de mogelijkheden.
Kan jij er ook van genieten om uitgebreid te gaan tafelen of een avondje bioscoop? Je bent geen twijfelaar en weet hoe je leven te leven. Als je kan koken dan heb je een streepje voor want ik hou ook veel van koken.
Ik zou je een kant van mezelf willen laten zien die niemand jarenlang heeft gezien. Kun je ontvangen, maar ook zeker geven? Ben je op zoek naar de juiste persoon zoals ik? Wie weet hebben we zojuist elkaar gevonden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Guusjeluca, 50 jaar · Machelen
Iemand sociaal en grappig die ook serieuze gesprekken kan voeren.
Marjolein24, 53 jaar · Hasselt
Ongebonden man, met de nodige levenservaring. Een luisterend oor bieden, stiltes opvangen, niet dat die er met mij veel
Biancje1967, 50 jaar · Sint-Maria-Oudenhove
Je bent open en eerlijk. Hebt je eigen mening maar probeert het ook uit een ander perspectief te bekijken. Respect is erg belangrijk
Yonca, 53 jaar · Eksaarde
Je bent een dominante man die plezier wil hebben om een ondeugende vrouw als ik te straffen met je pik of speelgoed, als je daar
Slik8, 53 jaar · Ingelmunster
Nou je bent natuurlijk nu helemaal enthousiast geworden na het lezen van mijn verhaaltje en je kan niet wachten tot we lekker