Ik vind het zelf niet erg als je al een lange tijd geen seks hebt gehad en dat is juist wel erg lekker. Want zo kunnen we er een heerlijke partij seks van maken en de spanning laten oplopen. Is dat ook jouw idee erbij?
Ik heb iemand nodig die voor me kan zorgen en zijn aandacht kan tonen. Ik ontmoet graag iemand die lief en zorgzaam is, iemand die dingen wil doen die me gelukkig kunnen maken. Een volwassen en verantwoordelijke man die de kleuren graag in mijn leven terug wil brengen.
Wat ik in een man graag zie: hand in hand wandelen, steden bezoeken, gewoon de dagelijkse dingen samen doen, lachen, intimiteit, geweldige gesprekken met diepgang, relaxed op de bank, samen koken of uit eten. Elkaar dus inspireren, verrassen, en verbazen.