Een gezellige man die graag een drankje wil drinken met mij. Jij mag best kinderen hebben, als jij maar over meer praat dan alleen dat. Want er is zoveel meer in het leven dan alleen maar dat. Samen een terrasje, een avondje uit eten of een dag uitwaaien op het strand behoren zeker tot de mogelijkheden.
Ik zou je een kant van mezelf willen laten zien die niemand jarenlang heeft gezien. Kun je ontvangen, maar ook zeker geven? Ben je op zoek naar de juiste persoon zoals ik? Wie weet hebben we zojuist elkaar gevonden.
Je bent een rijk persoon en dan bedoel ik niet wat geld en spullen aangaat, voor mij ben je rijk als je in goede gezondheid met het hart op de juiste plaats in vrede kunt leven met mens en natuur.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Peachum, 54 jaar · Apeldoorn
Discretie! Discretie! Discretie! Deze dame is toe aan vernieuwing, Eigenlijk wil ik gewoon iets geils!!!! Lieve mannen,
KarinaV, 54 jaar · Kaatsheuvel
Vind je het leuk om in contact te komen laat dan maar een leuk berichtje achter ;)
Teddybeer196708, 50 jaar · Appels
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen
LadyInGreen, 50 jaar · Leuven
U houd van strelen en zoenen en houdt van een lekker lang voorspel. U denkt niet alleen aan u zelf maar u wilt samen genieten,
Tietzat, 51 jaar · Almelo
Een man die mij kan verwennen en totaal niet aan zichzelf denkt maar die weet dat je seks samen moet hebben om te zorgen dat je