Ik zoek een leuke spontane vent die ook van dance feestjes geniet. Je bent lekker jezelf en trekt weinig aan van wat andere mensen denken. Je houd van romantische dingen doen, maar niet luieren op de bank :p.
Ga je teder voor me zijn? Als je dat doet, ben ik er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ben je toe aan een leuke tijd met mij? Stuur me een berichtje. Ik ben klaar voor je!
♥ Zuid-Holland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
U bent iemand die graag wordt opgevangen en voor iemand zorgt. Het is belangrijk dat we elkaar begrijpen. Je vindt het ook niet leuk om alleen te zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ikzeeropwindend, 50 jaar · Lippelo
U wilt een vrouw in je leven eerst vriendschap en als het goed voelt , beslissen we samen wel welk pad we gaan bewandelen. Het
Positivo, 51 jaar · Houten
Een wereldvent ;-) die mij neemt zoals ik ben en het liefst ook spiritueel is alhoewel dat geen must is wat mij betreft.
Fatima196707, 50 jaar · Zwolle
Je bent lieve man voor mij en 2 kind? Je hebt auto en vind niet erg ik speak niet zo goed nog de taal..
Zoemaralen, 53 jaar · Ham
Iemand die houd van een vrouw met rondingen. Open staat voor leuk contact in elke vorm dat gaat zijn staat open. Verras mij
CurlyAnne, 52 jaar · Dedgum
Als je er geen bezwaren tegen hebt, dat ik in een huwelijk zit, en ik gewoon een leuke man zoek, voor de gezelligheid...dan
Blondengeil67, 50 jaar · Kessenich
Je staat met je beide benen in t leven en je weet wat je wilt, dan wil ik die ene spannende uitdaging wel met je aangaan.