Hoe zou jij het vinden om bij mij achter op de motor te springen en naar een mooi natuurgebied ergens in Nederland of Belgie te rijden? Daar kunnen we heerlijk wandelen tot wij elkaar goed genoeg hebben leren kennen. En dan een keuze maken of wij elkaar vaker gaan zien of hierna nooit meer. Ik denk het wel en jij ...?
Ik hou van iemand die me kan ondersteunen in alles wat ik wil. Ik hou van een man die me kan aanmoedigen. Ik hou van de man die me alle positieve kanten van het leven zal laten zien
Wat ik in een man graag zie: hand in hand wandelen, steden bezoeken, gewoon de dagelijkse dingen samen doen, lachen, intimiteit, geweldige gesprekken met diepgang, relaxed op de bank, samen koken of uit eten. Elkaar dus inspireren, verrassen, en verbazen.
Je kunt omgaan met een dominante vrouw en zal jezelf laten verleiden. Je bent altijd in voor een leuk spel waarin we allebei de regels bepalen. Als jij het ideale type voor mij bent, zal ik je met beide handen stevig vasthouden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
EroEsther, 52 jaar · Lelystad
Ik heb graag iemand die niet te verlegen is. Je bent dan eerder te netjes in plaats van verlegen. Ik wil voldoende variatie
Cheerikoke13, 52 jaar · Diest
Volgt
Dedichtster, 52 jaar · Leuven
Je weet de juiste standjes ook te varieren
Geluksvogeltje, 50 jaar · IJsselstein
Een leuke gezellige genietende man
Susanjanehelm10, 52 jaar · Oosterblokker
i am looking for love and marriage
Zee-dame, 51 jaar · Heerlen
Een avonturier, jij houdt ervan om er op uit te gaan en zit niet graag stil. Een sterke man, dat weet wat hij wilt en wat de toekomst