Je neemt jezelf niet serieus, tenminste, niet wanneer je plezier aan het maken bent. Yolo toch? We leven echt alleen maar nu en elke dag die voorbij gaat die krijgen we niet terug. Je vergeeft maar vergeet niet, leert van de fouten die je maakt en je gaat daarna weer door met je leven.
Jij bent een positief ingestelde man ook als er iets is, weet je dat het goed komt. Weet je dat achter die wolk de zon schijnt. Zo'n man zou ik graag willen ontmoeten. Je hebt humor en bent standvastig.
Ik vind het echt leuk als mannen reageren met een warm innerlijk. Iemand die heel sensueel is, maar zeker niet iemand die te gevoelig is. Ik wil geen gewoon macho type ontmoeten. Een nette man is waar ik naar op zoek ben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
IngedeV, 53 jaar · Schaffen
U bent niet iemand die de hele dag alleen maar op de zetel hangt, een keer is niet erg. Maar er moet wel een beetje actie in u inzitten.
RodeSlip, 50 jaar · Middelburg
Heb al heel wat leuke mannen gezien hier dus wie weet hebben wij binnenkort een spannende sdate.
Lekkerkontje63, 54 jaar · Abcoude
Een lekkere man die al mijn gaatjes wil komen verwennen. Geen zoons op zoek naar een nieuwe moeder. Mannen moeten minimaal
IrmaxxxLove, 52 jaar · Amstelveen
Ben jij die man die mij lekker kan maken. Ik weet zeker dat dit de manier is om samen een geweldige tijd te hebben samen. Ik wacht
Hmmgeile Meid, 51 jaar · Heerenveen
Een leuke lieve man die niet alleen denkt aan het klaarkomen op zijn manier maar die ook de vrouw een kans wil geven om te genieten.