Een aardige en coole man! Slim en ook grappig, ik hoop dat jij degene bent die deze vrouw blij kan maken! Ik blijf wachten en hoop dat we snel bij elkaar kunnen zijn.
Jij bent een positief ingestelde man ook als er iets is, weet je dat het goed komt. Weet je dat achter die wolk de zon schijnt. Zo'n man zou ik graag willen ontmoeten. Je hebt humor en bent standvastig.
Wat ik in een man graag zie: hand in hand wandelen, steden bezoeken, gewoon de dagelijkse dingen samen doen, lachen, intimiteit, geweldige gesprekken met diepgang, relaxed op de bank, samen koken of uit eten. Elkaar dus inspireren, verrassen, en verbazen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ana45, 50 jaar · Deurne
volgt
GingerGina, 50 jaar · Assebroek
Een verzorgde man
Ingrid1963, 54 jaar · Brugge
Ik hoop dat je een vrije geest als mij kan waarderen. Ik ben een tijdje uit de running geweest, maar ik hoop dat jee mij de tijd
Warejacobina, 53 jaar · Grimbergen
Volgt
XxAmeliaxX67, 50 jaar · Mannekensvere
Ben je een geile man, zo ja, dan ik wil jou! Ik wil dat je me laat voelen dat ik de enige ben voor jou. Ik weet zeker dat ik je de dingen
GrannyMary, 52 jaar · Oudezijl
Ik weet niet wat er in de toekomst zal gebeuren, maar ik wil in het leven gelukkig zijn door moedig te zijn en op zoek te gaan naar