Ik wil gewoon iemand die de leiding kan nemen zoveel als ik ... het is vermoeiend die persoon te zijn. Ik wil iemand die enthousiast wordt over het leven! Iemand die op avontuur gaat met en dan de hele dag in pjs blijft en niets doet.
Misschien ben jij wel degene waar ik voor door het vuur ga en me open stel. Natuurlijk moet het van beide kanten komen, alleen kan ik de kar niet trekken. Dus verwacht ik van jou ook wel dat jij je open stelt. Je levensverhaal hoef je me niet meteen tot in de kleinste details te vertellen, zulke dingen zijn op
Een gezellige man die graag een drankje wil drinken met mij. Jij mag best kinderen hebben, als jij maar over meer praat dan alleen dat. Want er is zoveel meer in het leven dan alleen maar dat. Samen een terrasje, een avondje uit eten of een dag uitwaaien op het strand behoren zeker tot de mogelijkheden.
Ik wil iemand zijn die me serieus neemt. Ik wil niet in een gecompliceerde relatie zitten. Ik wil plezier met je maken. Kunnen we dat doen? Laten we dit voor ons laten werken.