Ik sta graag in de schijnwerpers dus ik vind het wel zo lekker als jij zelf een beetje bescheiden bent. Want anders wordt het vast ruzie tussen ons, als we allebei de belangrijkste willen zijn. Dat was met mijn ex vriendjes ook namelijk. Het beste is het als jij mij nu al op een voetstuk gaat plaatsen, zodat ik kan wennen aan hoe het is als ik straks echt beroemd ben en aanbeden word door alle mannen.
Als we hetzelfde zoeken hier op deze site, stuur me dan gewoon een bericht en dan kijken we of we voor elkaar gemaakt zijn. Laten we ervoor zorgen dat alleen maar leuke dingen ons gaan overkomen. Wat kan ik doen om je gelukkig te maken, vertel het me en ik zal er alles aandoen.
Ik wil iemand zijn die me serieus neemt. Ik wil niet in een gecompliceerde relatie zitten. Ik wil plezier met je maken. Kunnen we dat doen? Laten we dit voor ons laten werken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fusako63, 54 jaar · Assen
Ik wil seks en maak daar ook geen geheim van. Alleen goede seks telt voor me en daar gaan we samen voor. Ik wil die seks mee maken
LeukeMense, 50 jaar · Koudum
Ik zeg niet dat je gelijk rechttoe rechtaan moet zijn maar ik verwacht wel iemand die een beetje durft en die wel ervan kan genieten
Mjaennudan, 51 jaar · Doesburg
Je wilt ook niet echt gevonden worden, Maar je laat het allemaal een beetje op je af komen. Dat is denk ik dan zo het beste?
Nijntje1967, 50 jaar · Wijk bij Duurstede
Jij word geil van kant, hoge kousen en doorschijnende hempjes van net. Wil je net als ik daarmee geile seks beleven, dan ben
Madelin120, 53 jaar · Assen
Je moet bereid zijn om je lul te gebruiken, laat me erop zuigen, Laten we een paar geweldige sexstandjes met elkaar doen.
EroEsther, 52 jaar · Lelystad
Ik heb graag iemand die niet te verlegen is. Je bent dan eerder te netjes in plaats van verlegen. Ik wil voldoende variatie