Natuurlijk ligt jouw leeftijd niet te ver van die van mij af, daar zou ik me niet fijn bij voelen. Je bent nog lekker energiek, gaat nog wandelingen maken, lekker fietsen, ritjes met de auto, dagtripjes naar andere landen toe noem het maar op. Ik kan met je lachen en met je huilen, over van alles en nog wat kletsen en we voelen ons goed bij elkaar.
Ga je teder voor me zijn? Als je dat doet, ben ik er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ben je toe aan een leuke tijd met mij? Stuur me een berichtje. Ik ben klaar voor je!
Ik ben het alleen zijn zat en wil via deze site in contact komen met potente heren die weten hoe zij met een vrouw zoals mij om moeten gaan en haar het hof van Eden kunnen laten zien