Jij ziet mij toch zeker wel staan, of hebt in ieder geval enigzins interesse in mij? Gewoon voor een leuke date, geen verplichtingen! We kunnen het vast wel gezellig maken samen, geef het een kans, meer vraag ik niet!
Kan jij er ook van genieten om uitgebreid te gaan tafelen of een avondje bioscoop? Je bent geen twijfelaar en weet hoe je leven te leven. Als je kan koken dan heb je een streepje voor want ik hou ook veel van koken.
Jij bent een positief ingestelde man ook als er iets is, weet je dat het goed komt. Weet je dat achter die wolk de zon schijnt. Zo'n man zou ik graag willen ontmoeten. Je hebt humor en bent standvastig.
je hebt een brede interesse en het lijkt je ook leuk dat eens met iemand te kunnen delen. Je hebt een betrouwbaar uiterlijk en je innerlijk is dat ook. Je kan Lief zijn maar ook nog een beetje kinderlijk. De rest merken we vanzelf.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HappyOne66, 51 jaar · Poppel
Leuk, gezellig en spontaan. Het even goed willen aankijken wat er van komt tussen ons. Een eigen leven hebben en zelfstandig
Moeke, 51 jaar · Groenekan
liefde, sex en tederheid
Miekkaelah, 50 jaar · Ossenisse
Ik ga ervoor zorgen dat dit het begin wordt van iets geweldigs en leuks voor ons. Ik weet zeker dat we zullen genieten van alle
Brugstarwebier, 50 jaar · Brugge
Ik heb helemaal geen eisen...
Marvelous, 54 jaar · Rhenen
Jij weet hoe je een vrouw moet behandelen en respecteren. Je bent lief, zorgzaam en vrijgezel. Verder maakt het me niet zo
MiriaM23xx, 51 jaar · Overberg
Je vindt het niet erg om wat klusjes te doen en me gezelschap te houden, op zijn minst toch tijdens het avondeten. Je bent aardig