Ik zou dus graag een man vinden, waarbij ik mijzelf kan blijven, en die dat zelf ook graag is omdat ik denk dat je dan juist het echte van die ander leert kennen. Ik hoop dat je ook goede kanten hebt maar ook slechte kanten. We hebben dat als mens toch ook allemaal. Verder goed verzorgd zijn en lekker mannelijk.
Ik heb iemand nodig die voor me kan zorgen en zijn aandacht kan tonen. Ik ontmoet graag iemand die lief en zorgzaam is, iemand die dingen wil doen die me gelukkig kunnen maken. Een volwassen en verantwoordelijke man die de kleuren graag in mijn leven terug wil brengen.
je hebt een brede interesse en het lijkt je ook leuk dat eens met iemand te kunnen delen. Je hebt een betrouwbaar uiterlijk en je innerlijk is dat ook. Je kan Lief zijn maar ook nog een beetje kinderlijk. De rest merken we vanzelf.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Brugstarwebier, 50 jaar · Brugge
Ik heb helemaal geen eisen...
Genegenheid65, 51 jaar · Brugge
Je houd van een beetje anders dan anders, ik val op het macho type dus je bent lekker en goed gespierd en je hebt een goede sterkte
Badassie, 50 jaar · Zevenaar
Een levensgenieter zoals ik, lekker babbelen met familie, ouder herinneringen op halen, dagjes weg en je moet wat initiatief
Feestneusje, 51 jaar · Utrecht
Kom je mee de bloemetjes buiten zetten?
Aevy, 51 jaar · Blaasveld
wil alleen eerlijke mannen leren kennen en als het klikt zien we wel
GloriaB, 54 jaar · Steendam
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij