Jij ziet mij toch zeker wel staan, of hebt in ieder geval enigzins interesse in mij? Gewoon voor een leuke date, geen verplichtingen! We kunnen het vast wel gezellig maken samen, geef het een kans, meer vraag ik niet!
altijd moeilijk om hier iets nuttigs in te vullen, maar te beginnen moet je wel bespraakt zijn, sociaal, open, eerlijk en spontaan. Ik hou niet van stille mensen. er mag veel gelachen worden en gefeest. ben zelf ook van een gezellig partijtje
Ik zou dus graag een man vinden, waarbij ik mijzelf kan blijven, en die dat zelf ook graag is omdat ik denk dat je dan juist het echte van die ander leert kennen. Ik hoop dat je ook goede kanten hebt maar ook slechte kanten. We hebben dat als mens toch ook allemaal. Verder goed verzorgd zijn en lekker mannelijk.
Alleen wij en niemand anders! Dat gevoel wil ik hebben en waar ik voor wil gaan! Dat zou toch geweldig zijn? Om niet meer alleen te hoeven zijn en het naar ons zin te hebben?!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Navaho, 51 jaar · Renesse
Als jij je kunt vinden in mij, zou ik graag iets over jou willen weten: wat stuurt je, wat drijft jou, je positieve en negatieve
Sammie800, 54 jaar · Almere
hou van eerlijkheid en niet van liegen en dat je sportaan bent
Schommel, 54 jaar · Maaseik
Heet jij toevallig Fred? ;-) In de eerste plaats zoek ik een man die ook avontuurlijk is aangelegd want het zou fijn zijn om
GenietenmetU, 51 jaar · Gent
Jij bent nu net die spontane vent waar ik naar op zoek ben, en je hebt zin in een leuke ontspannen en geheel vrijblijvende date.
Kpppigg, 50 jaar · Hoogkarspel
Ben jij ook op zoek naar geluk? Ben je iemand die gewoon iemand nodig heeft in zijn leven?
LuckyBett, 51 jaar · Drongelen
Na een lange tijd van zoeken, weet ik dat Mr. Perfect niet bestaat. Maar ik heb een nieuw idee over die Mr. Perfect. Je hoeft