Je hoeft niet perse vrijgezel te zijn, maar ik vind dat wel fijner. Het maakt mij niet zoveel uit voor mij maar ik vind het lullig en zielig voor je vriendin. Ikzelf zoek niet meteen een vaste relatie vandaar dat het mij uiteindelijk niet zoveel uitmaakt. Jij vindt het leuk om dingen te ondernemen en houdt van een borreltje. Uiterlijk vind ik niet zo belangrijk.
Ga je teder voor me zijn? Als je dat doet, ben ik er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ben je toe aan een leuke tijd met mij? Stuur me een berichtje. Ik ben klaar voor je!
Jij ziet mij toch zeker wel staan, of hebt in ieder geval enigzins interesse in mij? Gewoon voor een leuke date, geen verplichtingen! We kunnen het vast wel gezellig maken samen, geef het een kans, meer vraag ik niet!
Ja dat is moeilijk zeg. In ieder geval wel zijn wie je zegt dat je ben. Voor mij hoef je echt niets te verbergen. Ik kan heel wat hebben en dat hoop ik van de ander ook. Ik ben zelfstandig en dat verwacht ik van jou ook en ik hoop dat je net als ik je kan vinden in mijn omschrijving.
Hoe zit dat eigenlijk bij jou, als ik mag vragen? Ben jij soms ook iemand verloren, die je close was? En weet je een beetje hoe ik mij voelde, de afgelopen jaren. Maar het leven gaat door, en het leven is om van te genieten, toch? k zou dat graag met jou willen doen, dus ik hoop in eerste instantie op een leuke kennismaking,
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HanneSi19640204, 53 jaar · Berg
Mijn hoop is een man te vinden die mij een fijn gevoel kan geven. Dat we samen hard met elkaar kunnen lachen en fijne gesprekken
Centrumaat, 50 jaar · Turnhout
Rustig aan willen en kunnen doen, niet gelijk denkend van ik wil iets in de slaapkamer doen, Mij mee willen nemen naar leuke
Welkenie, 50 jaar · Ronse
Een leuke liefdevolle man die niet alleen aan zichzelf denkt maar ook veel over heeft voor een ander. Die het leuk vind om dingen
Magic XT, 53 jaar · Wildervank
Ik ben op zoek naar een discrete sexrelatie. Ik wil niemand teleurstellen en het moet allemaal dus in het geniep gebeuren.
Eline67, 50 jaar · Oosterhesselen
Eerst goede vrienden worden dan kan er nog altijd wat gebeuren. Ik vind een goed stuk hersenen erg belangrijk. En liggen jou