je hebt een brede interesse en het lijkt je ook leuk dat eens met iemand te kunnen delen. Je hebt een betrouwbaar uiterlijk en je innerlijk is dat ook. Je kan Lief zijn maar ook nog een beetje kinderlijk. De rest merken we vanzelf.
ClaudiaS, 51 jaar · Rotterdam
♥ Zuid-Holland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
U bent iemand die graag wordt opgevangen en voor iemand zorgt. Het is belangrijk dat we elkaar begrijpen. Je vindt het ook niet leuk om alleen te zijn.
Ik vind het echt leuk als mannen reageren met een warm innerlijk. Iemand die heel sensueel is, maar zeker niet iemand die te gevoelig is. Ik wil geen gewoon macho type ontmoeten. Een nette man is waar ik naar op zoek ben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
X-Engelina-X, 50 jaar · Velp
Als je goed wilt zijn voor mij, weet ik zeker dat dit leuk voor ons gaat worden. Ik weet zeker dat we het geweldig kunnen maken
Hottest06, 52 jaar · Ieper
Volgt
MiiAaii, 52 jaar · Pollinkhove
Zit jij in dezelfde situatie als ik? Wil jij ook echt niet alleen eindigen? Misschien kunnen wij dan de liefde in elkaar vinden,
Kimplay, 50 jaar · Egmond aan Zee
Je bent een goede verstaander die aan een half woord genoeg heeft, je kan je wel vinden in de situatie die ik wil creëren,
KanNiet19670503, 50 jaar · Deventer
Je komt veel seks te kort. Je uiterlijk of je leeftijd is niet zo belangrijk, het gaat er om dat we allebeide genieten en aan
Sanbi, 51 jaar · Lelystad
Ten eerste discretie vereist.... zowel omdat ik in een relatie zit, maar zij niet van op de hoogte is dat ik bi seksueel bent.