Een gezellige man die graag een drankje wil drinken met mij. Jij mag best kinderen hebben, als jij maar over meer praat dan alleen dat. Want er is zoveel meer in het leven dan alleen maar dat. Samen een terrasje, een avondje uit eten of een dag uitwaaien op het strand behoren zeker tot de mogelijkheden.
Dag slaafje Zou jij alles doen wat ik van jou verlang slaafje. Zou jij mij altijd gehoorzaam blijven? Als je ongehoorzaam bent zal ik je op gepaste wijze straffen
Natuurlijk ben ik niet zo onschuldig dat begrijp je wel. Ik ben zelf een lolbroek namelijk. Hoop dat jij het ook bent. Samen ook eens wat lol trappen dan op een terras. En ja ik ben degene die je dan in een zwembad duwt als het zo heet is. Moet kunnen toch?
Als we hetzelfde zoeken hier op deze site, stuur me dan gewoon een bericht en dan kijken we of we voor elkaar gemaakt zijn. Laten we ervoor zorgen dat alleen maar leuke dingen ons gaan overkomen. Wat kan ik doen om je gelukkig te maken, vertel het me en ik zal er alles aandoen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gerdauittiel, 54 jaar · Tiel
Kun jij heel gemakkelijk je grenzen verleggen en er over heen stappen. Niet gelijk nee roepen maar alles benaderen met misschien.
Hope67, 50 jaar · Herent
Ok jij hebt alles wat je wil, maar ook jij blijft zoeken naar dat ene? Dan zou het toch geweldig zijn als ik dat ene voor jou ben
Stillhot, 52 jaar · Aardenburg
Lief, romantisch, maar ook ervaren?
Hoeshomee, 54 jaar · Holsloot
Een leuke vent, spontaan lief en ook gek op seks die samen met mij die saaie avonden wil invullen. Ik hou ervan en zoek een maatje
Deborah X66, 51 jaar · Bolsward
De seks is het lekkerste wat er is, dat is het mooiste ook wat er is. We doen wat we maar willen en dat is geweldig. Ik wil dat met