Ik vind het echt leuk als mannen reageren met een warm innerlijk. Iemand die heel sensueel is, maar zeker niet iemand die te gevoelig is. Ik wil geen gewoon macho type ontmoeten. Een nette man is waar ik naar op zoek ben.
Jij bent de man van mijn dromen, mooi, lief, zeer aantrekkelijk en ook nog eens intelligent. Wat kan een vrouw zich nog meer wensen, ja jou. Ik zit hier natuurlijk niet om de beschrijven hoe jij er uit moet zien, want we zitten hier maar met een doel en dat is elkaar lekker verwennen en eens goed bij elkaar binnenkomen,
Ik was een gescheiden vrouw, zonder kinderen. Ik wil hertrouwen. Ik wil een volwassen liefhebbende heer ontmoeten. Ik hou van een man die begrijpt en vergeeft. Ik ben hoopvol voor een stabiele relatie. Ik wil naar huis gaan in een huis waar ik de familiegeest en liefde voel.