Ja dat is moeilijk zeg. In ieder geval wel zijn wie je zegt dat je ben. Voor mij hoef je echt niets te verbergen. Ik kan heel wat hebben en dat hoop ik van de ander ook. Ik ben zelfstandig en dat verwacht ik van jou ook en ik hoop dat je net als ik je kan vinden in mijn omschrijving.
Natuurlijk ben ik niet zo onschuldig dat begrijp je wel. Ik ben zelf een lolbroek namelijk. Hoop dat jij het ook bent. Samen ook eens wat lol trappen dan op een terras. En ja ik ben degene die je dan in een zwembad duwt als het zo heet is. Moet kunnen toch?
Ik ben op zoek naar een man die trots is en ambities heeft. En een man die verantwoordelijk en dapper is. En ik hoop dat we het goed met elkaar kunnen vinden, maar hoe dan ook zullen we dit goed laten verlopen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Teddybeer196708, 50 jaar · Appels
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen
Stoeipoesje40, 53 jaar · Bornem
eerlijk ,lief niet jaloers,en begripvol
Charmiing, 51 jaar · Kuurne
Hou jij ook zo van zon, zee en strand, en boek jij dat ook altijd als je lekker op vakantie gaat! Vind je het niet ontzettend saai
HannahdeB, 53 jaar · Kortrijk
U hebt u leven goed voor elkaar en bent er aan toe om meer te genieten en plezier te hebben samen met een vrouw!
ZaraFirst, 51 jaar · Baarn
Samen leuke dingen doen en dat kan echt van alles zijn. Ik weet waar ik van hou maar misschien heb jij zelf ook nog wel ideetjes?
Bezige Bij65, 52 jaar · Oosteind
Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers.