Ga je teder voor me zijn? Als je dat doet, ben ik er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ben je toe aan een leuke tijd met mij? Stuur me een berichtje. Ik ben klaar voor je!
Wat ik in een man graag zie: hand in hand wandelen, steden bezoeken, gewoon de dagelijkse dingen samen doen, lachen, intimiteit, geweldige gesprekken met diepgang, relaxed op de bank, samen koken of uit eten. Elkaar dus inspireren, verrassen, en verbazen.
Jij ziet mij toch zeker wel staan, of hebt in ieder geval enigzins interesse in mij? Gewoon voor een leuke date, geen verplichtingen! We kunnen het vast wel gezellig maken samen, geef het een kans, meer vraag ik niet!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JoelleH, 53 jaar · Arendonk
Ik vind het leuk als een man ambities en dromen heeft. Dromen zijn geen bedrog, dromen zijn er om waar te maken. Ik ben op zoek
Kiimmygiirl, 51 jaar · Hardenberg
Ik zoek een man; een netjes verzorgd uiterlijk. Mocht je aan deze omschrijving voldoen en lijkt het jou wel wat met een oudere
Irene12, 54 jaar · Zwolle
Ik hoop een discrete seksrelatie te kunnen opbouwen. Deze man moet wel verzorgd zijn, hygienisch, genoeg inhoud hebben,
B Oeps, 50 jaar · Lotenhulle
Ben jij de man die van borsten houdt dan hoor ik dat graag je krijgt meer dan wat je ziet.
JosekeSingle, 51 jaar · Heerlen
Volgt
Lekkerkontje63, 54 jaar · Abcoude
Een lekkere man die al mijn gaatjes wil komen verwennen. Geen zoons op zoek naar een nieuwe moeder. Mannen moeten minimaal