Weet jij wat jonge mensen graag doen? En wil jij die dingen dan ook met me doen? Neem me maar mee op sleeptouw, voor mij is alles goed als het maar leuk is. Een echte spraakwaterval ben ik niet dus hoop dat jij iets meer te zeggen hebt, anders wordt het maar een stille bedoening.
Ik wil je graag beter leren kennen om te zien of wij een klik en een band hebben. Zolang jij maar jezelf bent en blijft is het goed, dat zal ik ook altijd doen.
Misschien ben jij wel degene waar ik voor door het vuur ga en me open stel. Natuurlijk moet het van beide kanten komen, alleen kan ik de kar niet trekken. Dus verwacht ik van jou ook wel dat jij je open stelt. Je levensverhaal hoef je me niet meteen tot in de kleinste details te vertellen, zulke dingen zijn op
ClaudiaS, 51 jaar · Rotterdam
♥ Zuid-Holland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
U bent iemand die graag wordt opgevangen en voor iemand zorgt. Het is belangrijk dat we elkaar begrijpen. Je vindt het ook niet leuk om alleen te zijn.