Weet jij wat jonge mensen graag doen? En wil jij die dingen dan ook met me doen? Neem me maar mee op sleeptouw, voor mij is alles goed als het maar leuk is. Een echte spraakwaterval ben ik niet dus hoop dat jij iets meer te zeggen hebt, anders wordt het maar een stille bedoening.
Kan jij er ook van genieten om uitgebreid te gaan tafelen of een avondje bioscoop? Je bent geen twijfelaar en weet hoe je leven te leven. Als je kan koken dan heb je een streepje voor want ik hou ook veel van koken.
Jij bent een positief ingestelde man ook als er iets is, weet je dat het goed komt. Weet je dat achter die wolk de zon schijnt. Zo'n man zou ik graag willen ontmoeten. Je hebt humor en bent standvastig.
Bettine 45, 52 jaar · Rotterdam
♥ Zuid-Holland ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen
ik ben benieuwd, gezellig, schoon en betrouwbaar zijn de belangrijkste eigenschappen denk ik
Marcus65, 52 jaar · Maassluis
♥ Zuid-Holland ♥ Gezet lijf
Jij en je dochter/vriendin houden er van om spuitend klaar te komen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Artistiekje, 51 jaar · Roeselare
Je stelt jezelf open voor nieuwe dingen en gaat mee met de flow...ik ben erg benieuwd tot welk niveau we dit samen kunnen brengen.
Janine2014, 50 jaar · Utrecht
volgt
LauraB1967, 50 jaar · Lelystad
Zullen we mijn passie voor koken en seks combineren en zal ik jou eens verwennen met mijn eigen versie hiervan? Vertel me waarom
Mika67, 50 jaar · Amsterdam
Een discreet nette man die ook in een functie zit waar je zekere verantwoordelijkheden hebt. Iemand die net als ik hou van
X Dorothea X, 50 jaar · Bedum
Je moet romantisch en lief zijn, ik wil niet dat je verliefd op me wordt. Ik wil gewoon een neukmaatje. Je hoeft me niet geweldig
AnettevdBurght, 51 jaar · Breda
Ik heb een drukke baan maar nu een tijd even een stuk minder. Daarom lijkt het mij nu het goede moment te gaan kijken of ik hier