Hoe spannend en speciaal kun jij het maken. Ik heb ervaringen op gedaan in Indonesië en die zal ik nooit meer vergeten. Ik voelde mij daar een echte vrouw en ik hoop dat jij ervoor kunt zorgen dat ik mij nog steeds een echte vrouw voel. Makkelijk is het niet, maar jij houdt toch wel van een uitdaging?
Makkelijk in de omgang, een man die anderen op zijn gemak kan stellen, lief en geduldig en zeker zin om eens lekker uit de bocht te vliegen met een vrouwtje wat wel eens iets anders wilt na 30 jaar!
Ik wil iemand zijn die me serieus neemt. Ik wil niet in een gecompliceerde relatie zitten. Ik wil plezier met je maken. Kunnen we dat doen? Laten we dit voor ons laten werken.
Ga je teder voor me zijn? Als je dat doet, ben ik er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ben je toe aan een leuke tijd met mij? Stuur me een berichtje. Ik ben klaar voor je!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hobbiiste, 50 jaar · Dwingeloo
Betrouwbare liefde volle man. Iemand met een warm en sociaal karakter en die ook wel van dieren houd. Ik heb namelijk een hond
Magic XT, 53 jaar · Wildervank
Ik ben op zoek naar een discrete sexrelatie. Ik wil niemand teleurstellen en het moet allemaal dus in het geniep gebeuren.
Ma-llaya, 52 jaar · Enschede
Ik ben klaar voor alle dingen die je hier met me gaat doen. Laten we deze binnenkort speciaal voor ons maken. Ik zal je een speciaal
Doortje1, 54 jaar · Sint-Niklaas
Ik laat me een keertje verrassen denk ik. Kan hier wel heel veel gaan neerzetten over waar ik op val en waar ik naar zoek maar
Bonjour8, 50 jaar · Amsterdam
Lief klein hou van man 35 - 45 of oude ligt er aan............
CCaTelyXLX, 51 jaar · Emmeloord
Je moet wild en grenzeloos zijn en weten hoe je moet neuken en je tong moet gebruiken