Natuurlijk ben ik niet zo onschuldig dat begrijp je wel. Ik ben zelf een lolbroek namelijk. Hoop dat jij het ook bent. Samen ook eens wat lol trappen dan op een terras. En ja ik ben degene die je dan in een zwembad duwt als het zo heet is. Moet kunnen toch?
Ik wil iemand zijn die me serieus neemt. Ik wil niet in een gecompliceerde relatie zitten. Ik wil plezier met je maken. Kunnen we dat doen? Laten we dit voor ons laten werken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HoentjeNiene, 50 jaar · Castricum
Wie weet gaan wij samen wel een fantastische toekomst tegemoet, maar eerst maar eens aan elkaar wennen en een leuke tijd hebben.
Vanexxxa, 50 jaar · Rhenoy
Daar moet iets aan gedaan worden! Ik heb iemand veel te bieden. Ik zal lief voor je zijn, je vertroetelen en leuke dingen met
Haaibaai1967, 50 jaar · Baarn
Een man die trouw blijft.
EroEsther, 52 jaar · Lelystad
Ik heb graag iemand die niet te verlegen is. Je bent dan eerder te netjes in plaats van verlegen. Ik wil voldoende variatie
MissCarol, 53 jaar · Vaassen
Ik hoor het van je als je belangstelling hebt.
Kittycath, 53 jaar · Drijber
Ik ben op zoek naar een man die mijn beschermer, romantisch, aanhankelijk en loyaal zal zijn. Ik wil mijn levenspartner vinden.