Ik zou je een kant van mezelf willen laten zien die niemand jarenlang heeft gezien. Kun je ontvangen, maar ook zeker geven? Ben je op zoek naar de juiste persoon zoals ik? Wie weet hebben we zojuist elkaar gevonden.
je hebt een brede interesse en het lijkt je ook leuk dat eens met iemand te kunnen delen. Je hebt een betrouwbaar uiterlijk en je innerlijk is dat ook. Je kan Lief zijn maar ook nog een beetje kinderlijk. De rest merken we vanzelf.
Je kunt omgaan met een dominante vrouw en zal jezelf laten verleiden. Je bent altijd in voor een leuk spel waarin we allebei de regels bepalen. Als jij het ideale type voor mij bent, zal ik je met beide handen stevig vasthouden.
Alleen wij en niemand anders! Dat gevoel wil ik hebben en waar ik voor wil gaan! Dat zou toch geweldig zijn? Om niet meer alleen te hoeven zijn en het naar ons zin te hebben?!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Genegenheid65, 51 jaar · Brugge
Je houd van een beetje anders dan anders, ik val op het macho type dus je bent lekker en goed gespierd en je hebt een goede sterkte
Gordiy, 51 jaar · Hasselt
Geil dat moet je zeker zijn en een forse dame is juist wat je wil. Reageer dan snel want ik heb er zin in en heb zelfs al mijn smoesje
Gerriie, 51 jaar · Geleen
Hoewel ik al lange tijd verlang naar een romantische gezelschap, wil ik het wel eventjes rustig aan beginnen. Ik heb deze
Melanie Bi, 52 jaar · Tiel
Volgt
Kamilla G, 53 jaar · Aalst
Ik zoek een man die ook iemand in zijn leven mist, die graag reist, graag op restaurant gaat... eigenlijk dezelfde interesses
MillieD, 54 jaar · Sloten
Ik ben op zoek naar een vriend zonder verplichtingen en geen verplichtingen, alleen vriendschap. Ik vind hem discreet,