Ik wil dat je zelfvertrouwen hebt en iemand die mijn gevoelens kan versterken. Ik wil alleen dat je de leegte opvult die ik in mijn leven nodig heb. Je moet lief zijn en heel geduldig met me zijn omdat het lang geleden is dat ik liefde in mijn leven heb gehad. Ben jij degene?
Ik wil dat mijn man eerlijk en respectvol met mij is. Ik wil dat mijn man mijn leven is. En ik weet zeker dat ik alles aan mijn liefdevolle toekomstige partner kan geven. Ik waardeer kwaliteiten als eerlijkheid, humor, sterk karakter, verantwoordelijkheid, vrijgevigheid en trouw. Heb jij al die kwaliteiten
Misschien ben jij wel degene waar ik voor door het vuur ga en me open stel. Natuurlijk moet het van beide kanten komen, alleen kan ik de kar niet trekken. Dus verwacht ik van jou ook wel dat jij je open stelt. Je levensverhaal hoef je me niet meteen tot in de kleinste details te vertellen, zulke dingen zijn op
Ik was een gescheiden vrouw, zonder kinderen. Ik wil hertrouwen. Ik wil een volwassen liefhebbende heer ontmoeten. Ik hou van een man die begrijpt en vergeeft. Ik ben hoopvol voor een stabiele relatie. Ik wil naar huis gaan in een huis waar ik de familiegeest en liefde voel.