Je bent een rijk persoon en dan bedoel ik niet wat geld en spullen aangaat, voor mij ben je rijk als je in goede gezondheid met het hart op de juiste plaats in vrede kunt leven met mens en natuur.
Kan jij er ook van genieten om uitgebreid te gaan tafelen of een avondje bioscoop? Je bent geen twijfelaar en weet hoe je leven te leven. Als je kan koken dan heb je een streepje voor want ik hou ook veel van koken.
zou jij met mij lekker willen gaan uit eten? Ik ben helemaal niet van het daten dus ik moet er wel aan wennen denk ik! Uiterlijk geen idee leeftijd maakt me ook niet zo veel uit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Delilah65, 52 jaar · Leusden
Jij houd wel van halfbloedjes en bent gek op lekker eten. Ook jij weet precies wat je wilt en gaat dan gelijk op je doel af. Lief,
Olga64, 53 jaar · Wagenborgen
Hopelijk ben jij die liefdevolle hartverwarmende enthousiaste man die mijn hart wil vullen met liefde.
Crazyboo, 52 jaar · Sinaai-Waas
Ook op zoek naar iemand die je leven weer op een leuke manier gaat opvullen en invullen. Ik ben namelijk gewoon geen mens om
Paradisewoman, 54 jaar · Donkerbroek
Ik zoek een man die een aangename persoonlijkheid heeft en een goed gevoel voor humor ook.
Dolfijn43, 50 jaar · Bellem
Wat ik zoek is een man die, net als ik, sportief is en er van houdt om samen dingen te ondernemen. Verder vind ik het belangrijk
Maudymegafan, 52 jaar · Wilsum
Je bent geil? Gebonden single het maakt me niet uit