Ik heb een man nodig die me alles kan laten doen om me dingen te laten proberen die ik nog nooit heb geprobeerd. Ik wil iemand die me mee neemt voor een diner date en we kunnen veel dingen bespreken. En na het goede diner. Kun je mij naar je plaats brengen en wij zullen doorgaan met wat we doen.
Ik was een gescheiden vrouw, zonder kinderen. Ik wil hertrouwen. Ik wil een volwassen liefhebbende heer ontmoeten. Ik hou van een man die begrijpt en vergeeft. Ik ben hoopvol voor een stabiele relatie. Ik wil naar huis gaan in een huis waar ik de familiegeest en liefde voel.
Alleen wij en niemand anders! Dat gevoel wil ik hebben en waar ik voor wil gaan! Dat zou toch geweldig zijn? Om niet meer alleen te hoeven zijn en het naar ons zin te hebben?!