altijd moeilijk om hier iets nuttigs in te vullen, maar te beginnen moet je wel bespraakt zijn, sociaal, open, eerlijk en spontaan. Ik hou niet van stille mensen. er mag veel gelachen worden en gefeest. ben zelf ook van een gezellig partijtje
Wat ik in een man graag zie: hand in hand wandelen, steden bezoeken, gewoon de dagelijkse dingen samen doen, lachen, intimiteit, geweldige gesprekken met diepgang, relaxed op de bank, samen koken of uit eten. Elkaar dus inspireren, verrassen, en verbazen.
Ik zou dus graag een man vinden, waarbij ik mijzelf kan blijven, en die dat zelf ook graag is omdat ik denk dat je dan juist het echte van die ander leert kennen. Ik hoop dat je ook goede kanten hebt maar ook slechte kanten. We hebben dat als mens toch ook allemaal. Verder goed verzorgd zijn en lekker mannelijk.
Makkelijk in de omgang, een man die anderen op zijn gemak kan stellen, lief en geduldig en zeker zin om eens lekker uit de bocht te vliegen met een vrouwtje wat wel eens iets anders wilt na 30 jaar!
Ik heb iemand nodig die voor me kan zorgen en zijn aandacht kan tonen. Ik ontmoet graag iemand die lief en zorgzaam is, iemand die dingen wil doen die me gelukkig kunnen maken. Een volwassen en verantwoordelijke man die de kleuren graag in mijn leven terug wil brengen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ingritte, 50 jaar · Vlissingen
Ja kort maar krachtig zal ik het hier houden..je bent een blanke of getinte man met een lekkere lul die hem wel in al mijn gaatjes
MartyD0, 51 jaar · Gavere
Ben je net als mij het alleen zijn meer dan zat, en wil je al je vrije tijd steken in het opbouwen van een fijne relatie waar toekomst
Saraudo11, 51 jaar · Amsterdam
volgt
Belinda 4You, 50 jaar · De Rips
Een man die het spannend vind als een vrouw mooie lingerie draagt. Me zelf helemaal aan je wilt geven. Ben jij die vrijgezelle
MADAME NORA, 51 jaar · Groningen
Volgt
Magic XT, 53 jaar · Wildervank
Ik ben op zoek naar een discrete sexrelatie. Ik wil niemand teleurstellen en het moet allemaal dus in het geniep gebeuren.