wat we zoeken is een dame/vrouw, die in is voor een trio samen met ons, je hoeft geen ervaring te hebben maar wel open minded. hygiene en discretie heel belangrijk. graag serieuze reacties!!
Ik wil een speciale man ontmoeten. Ik hou vannen welgemanierde, eerlijke en knappe man als zijnde mijn partner. Je mag ook een beetje ondeugend zijn, maar alleen als we samen in bed liggen. Jij toont interesse in mijn familie en vrienden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cheerikoke13, 52 jaar · Diest
Volgt
Moedervan2, 51 jaar · Brugge
Theater daar moet je wel echt van houden want naar zo een man ben ik op zoek. Het maakt niet zoveel uit welke theater voorstellingen
Marty132, 53 jaar · Zaandam
Ik ben op zoek naar een volwassen man die bereid is om me seksueel te bevredigen. Ik wil ook dat je er voor me bent wanneer ik je
Sluismeisjelisa, 50 jaar · IJmuiden
Je weet nog niet precies wat je zoekt, of misschien weet je het wel. Maar je wilt in elk geval in contact komen met een vrouw.
Renske166, 51 jaar · Diessen
In dit leven wil ik graag de kans krijgen om echte liefde te ervaren. Ik ben het soort vrouw dat altijd het bruidsmeisje is maar
Chant196403, 53 jaar · Hijken
Daarom zoek ik jou, een lieve serieuze man. Die gek is op de natuur, lekker wil fietsen wandelen en genieten samen met mij.