Ik hou van een beetje gekke jongens, die wel in zijn voor een aparte date en gekkigheid uithalen. Het hoeft dus niet heel erg serieus te zijn gelijk, maar wel iemand die respect voor vrouwen heeft.
Kan jij er ook van genieten om uitgebreid te gaan tafelen of een avondje bioscoop? Je bent geen twijfelaar en weet hoe je leven te leven. Als je kan koken dan heb je een streepje voor want ik hou ook veel van koken.
Makkelijk in de omgang, een man die anderen op zijn gemak kan stellen, lief en geduldig en zeker zin om eens lekker uit de bocht te vliegen met een vrouwtje wat wel eens iets anders wilt na 30 jaar!
Ik wil iemand zijn die me serieus neemt. Ik wil niet in een gecompliceerde relatie zitten. Ik wil plezier met je maken. Kunnen we dat doen? Laten we dit voor ons laten werken.
Ja dat is moeilijk zeg. In ieder geval wel zijn wie je zegt dat je ben. Voor mij hoef je echt niets te verbergen. Ik kan heel wat hebben en dat hoop ik van de ander ook. Ik ben zelfstandig en dat verwacht ik van jou ook en ik hoop dat je net als ik je kan vinden in mijn omschrijving.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GrannyRoww, 54 jaar · s-Hertogenbosch
Ik wil een man in mijn leven hebben en alle dingen doen die we leuk vinden. Ik wil een maatje hebben en doen wat we willen in het
Wijntjerbij, 50 jaar · Haasrode
Mannen die van het leven houden. Oh en ja, ik heb graag dat je wat langer dan me bent. Meeste mannen die me leuk vinden zijn kort.
Kaa08, 54 jaar · Almelo
Herkenbaar mijn verhaal? Wil jij ook nu het leven omarmen en er alles uithalen? Niet uitstellen meer, daar kunnen we alleen
Mierelva, 53 jaar · Amsterdam
Ik zoek een serieuze man
Hanneke2013, 53 jaar · Hulshout
trefwoorden; stoer, streng, dominant, plezier, ervaring. Jij bent sterk en weet wat je wil en gaat er direct voor. Je houdt
Maria888, 52 jaar · Haalderen
Je bent een eerlijke man met een goede persoonlijkheid. Samen wat tijd doorbrengen is een goed idee voor jou. Je slaat niet