Ik wil je graag beter leren kennen om te zien of wij een klik en een band hebben. Zolang jij maar jezelf bent en blijft is het goed, dat zal ik ook altijd doen.
Ik heb iemand nodig die voor me kan zorgen en zijn aandacht kan tonen. Ik ontmoet graag iemand die lief en zorgzaam is, iemand die dingen wil doen die me gelukkig kunnen maken. Een volwassen en verantwoordelijke man die de kleuren graag in mijn leven terug wil brengen.
Wat ik in een man graag zie: hand in hand wandelen, steden bezoeken, gewoon de dagelijkse dingen samen doen, lachen, intimiteit, geweldige gesprekken met diepgang, relaxed op de bank, samen koken of uit eten. Elkaar dus inspireren, verrassen, en verbazen.
Alleen wij en niemand anders! Dat gevoel wil ik hebben en waar ik voor wil gaan! Dat zou toch geweldig zijn? Om niet meer alleen te hoeven zijn en het naar ons zin te hebben?!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Teddybeer196708, 50 jaar · Appels
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen
Grietja, 50 jaar · Scherpenisse
Je bent geil, opgewonden en een tijger in bed. Je zoekt net als ik geen relatie, dus wel de lusten en niet de lasten. Discretie.
Nieuwwie, 50 jaar · Everbeek
Uiterlijk is voor mij niet het belangrijkste, ik zoek vooral een lieve en warme man waar ik de gezelligheid mee kan op zoeken,
SadGirll, 51 jaar · Nieuwegein
Je bent een man die zich niet enkel op het uiterlijk van een vrouw baseert. Je voert graag een interessant gesprek met een dame
Patypink, 50 jaar · Antwerpen
Iemand die het spannend voor mij kan maken, discreet zijn? Tja, niet perse. We maken er niet bepaald een geheim van dat we weinig
Shamone, 50 jaar · Baarn
De man die heel avontuurlijk ingesteld is. Ja, daar ben ik naar op zoek. Iemand die respect heeft voor anderen hun mening en