Je bent op zoek naar de ware. Je hebt er begrip voor dat je niet 24 uur per dag samen kunt zijn , en hebt zelf ook genoeg eigen dingen om te doen of kunt je prima vermaken. Je hebt een lief karakter en bent niet opvliegend!
Ik heb aan je gedacht en zal dat altijd doen. Ik wou dat ik precies wist wanneer je zou komen. Ik wou dat ik precies wist wie jij bent, maar ik dacht dat als je bent zoals ik denk, ik je misschien niet ken. Ik verwacht dat je vol verrassingen zit, vol liefde. Ja, ik ben klaar om van je te houden, omdat ik voor je zorg,
Makkelijk in de omgang, een man die anderen op zijn gemak kan stellen, lief en geduldig en zeker zin om eens lekker uit de bocht te vliegen met een vrouwtje wat wel eens iets anders wilt na 30 jaar!