Je hebt vrij en zou me altijd en overal uitnodigen, laat me weten en horen wat je stijl is wanneer je bij een vrouw bent, wees gewoon jezelf want ik zal je niet bijten!
Als we hetzelfde zoeken hier op deze site, stuur me dan gewoon een bericht en dan kijken we of we voor elkaar gemaakt zijn. Laten we ervoor zorgen dat alleen maar leuke dingen ons gaan overkomen. Wat kan ik doen om je gelukkig te maken, vertel het me en ik zal er alles aandoen.
Makkelijk in de omgang, een man die anderen op zijn gemak kan stellen, lief en geduldig en zeker zin om eens lekker uit de bocht te vliegen met een vrouwtje wat wel eens iets anders wilt na 30 jaar!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Wijntjerbij, 50 jaar · Haasrode
Mannen die van het leven houden. Oh en ja, ik heb graag dat je wat langer dan me bent. Meeste mannen die me leuk vinden zijn kort.
XSmile-Layla, 52 jaar · Lauwerzijl
Ik wil graag een langdurige relatie of gezelschap met gelijkgestemde personen. Ik wil een enorm netwerk van verkoop- en
Magic XT, 53 jaar · Wildervank
Ik ben op zoek naar een discrete sexrelatie. Ik wil niemand teleurstellen en het moet allemaal dus in het geniep gebeuren.
Taamelaa, 53 jaar · Dedemsvaart
Ik wil een man vinden met wie ik plezier kan maken, leuke dingen kan doen, samen uit eten gaan en natuurlijk zou ik het niet erg
HotAliaa, 51 jaar · Heusden-Zolder
Ik hou van een man te hebben die me zo sexy kan vinden en me nog steeds kan zien als een jonge vrouw die niet oud is. Ik hou van een
Wettshirtines, 54 jaar · Terschelling
Jij ziet het ook wel zitten toch? Dan kunnen we eens kijken of we het lekker kunnen gaan hebben samen al moet ik wel zeggen dat