Ik vind het echt leuk als mannen reageren met een warm innerlijk. Iemand die heel sensueel is, maar zeker niet iemand die te gevoelig is. Ik wil geen gewoon macho type ontmoeten. Een nette man is waar ik naar op zoek ben.
Wie weet wanneer terug te keren naar hem. Iemand die ik vetgedrukt leuk zal vinden en dat is een romanticus. Ik wil een persoon die met mij kan uitrusten met zoveel liefde.
Ik zou je een kant van mezelf willen laten zien die niemand jarenlang heeft gezien. Kun je ontvangen, maar ook zeker geven? Ben je op zoek naar de juiste persoon zoals ik? Wie weet hebben we zojuist elkaar gevonden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lady2017, 54 jaar · Heerlen
Volgt
Goedinbed, 54 jaar · Tielrode
Ben jij gezellig, opzoek naar een relatie en durf jij het aan met mij? Laten we dan kijken of we een klik hebben en wie weet wat
Mich45, 50 jaar · Leisele
Ik wil dat je wat tijd voor me hebt. Kun je ook loyaal aan mij zijn? Ik wil dat je me de dingen geeft waarnaar ik verlang. Heb je
Spinster, 54 jaar · Uden
Je houd wel van een aantrekkelijke dame op leeftijd die zich graag uitdagend kleed
Martine1966, 51 jaar · Slijk Ewijk
Hoi leuke mannen, ik zoek een single of gescheiden man of een man die ook weduwnaar is geworden. Iemand waarmee ik kan lachen