Je bent een rijk persoon en dan bedoel ik niet wat geld en spullen aangaat, voor mij ben je rijk als je in goede gezondheid met het hart op de juiste plaats in vrede kunt leven met mens en natuur.
Ik heb iemand nodig die voor me kan zorgen en zijn aandacht kan tonen. Ik ontmoet graag iemand die lief en zorgzaam is, iemand die dingen wil doen die me gelukkig kunnen maken. Een volwassen en verantwoordelijke man die de kleuren graag in mijn leven terug wil brengen.
Wat ik in een man graag zie: hand in hand wandelen, steden bezoeken, gewoon de dagelijkse dingen samen doen, lachen, intimiteit, geweldige gesprekken met diepgang, relaxed op de bank, samen koken of uit eten. Elkaar dus inspireren, verrassen, en verbazen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
DansmetMarie, 54 jaar · Velserbroek
Ik zoek een man die ook nog is dansen kan haha. Een man die betrouwbaar is onafhankelijk is en gevoel voor humor heeft, en lief
Avondm3ns, 53 jaar · Meppel
Een spontane man, gezellig maar die ook van een rustige avond houd, die een stukje romantiek in zich heeft en die het fijn vind
Druppie, 54 jaar · Utrecht
Ben je een man van Surinaamse of antiliaanse afkomst. En relexed grappig en spontaan. Dan kan jij mij match wel eens zijn
Katjaja, 53 jaar · Knokke
Iemand die een sexrelatie serieus neemt en daar ook echt naar op zoek is
Moeke, 51 jaar · Groenekan
liefde, sex en tederheid
Ida67, 50 jaar · Hippolytushoef
Je zult niet over me klagen, je moet heel eerlijk zijn en me neuken wanneer ik maar wil!