je hebt een brede interesse en het lijkt je ook leuk dat eens met iemand te kunnen delen. Je hebt een betrouwbaar uiterlijk en je innerlijk is dat ook. Je kan Lief zijn maar ook nog een beetje kinderlijk. De rest merken we vanzelf.
Ik wil je graag beter leren kennen om te zien of wij een klik en een band hebben. Zolang jij maar jezelf bent en blijft is het goed, dat zal ik ook altijd doen.
Een gezellige man die graag een drankje wil drinken met mij. Jij mag best kinderen hebben, als jij maar over meer praat dan alleen dat. Want er is zoveel meer in het leven dan alleen maar dat. Samen een terrasje, een avondje uit eten of een dag uitwaaien op het strand behoren zeker tot de mogelijkheden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hmmgeile Meid, 51 jaar · Heerenveen
Een leuke lieve man die niet alleen denkt aan het klaarkomen op zijn manier maar die ook de vrouw een kans wil geven om te genieten.
Cute-Nora, 50 jaar · Geeuwenbrug
Een man die dol is op reizen en die ook leuke hobby's geeft zoals wat ik heb. Een man die altijd graag een geweldige tijd wil hebben
SusanjaneSingle, 53 jaar · Dalen
SWIMMING DANCING SINGING
AssievT, 50 jaar · Geijsteren
Kan jij mij nog meer gezelligheid bieden dan dat ik op dit moment al heb in mijn leven. Mag jij net zoals mij graag buiten zijn,