Eerst maar eens zorgen dat wij die eerste keer samen gaan hebben. Als er een klik is zullen wij vaker kunnen afspreken en wellicht een toekomst op gaan bouwen.
Ik was een gescheiden vrouw, zonder kinderen. Ik wil hertrouwen. Ik wil een volwassen liefhebbende heer ontmoeten. Ik hou van een man die begrijpt en vergeeft. Ik ben hoopvol voor een stabiele relatie. Ik wil naar huis gaan in een huis waar ik de familiegeest en liefde voel.
Jij bent de man van mijn dromen, mooi, lief, zeer aantrekkelijk en ook nog eens intelligent. Wat kan een vrouw zich nog meer wensen, ja jou. Ik zit hier natuurlijk niet om de beschrijven hoe jij er uit moet zien, want we zitten hier maar met een doel en dat is elkaar lekker verwennen en eens goed bij elkaar binnenkomen,
wat we zoeken is een dame/vrouw, die in is voor een trio samen met ons, je hoeft geen ervaring te hebben maar wel open minded. hygiene en discretie heel belangrijk. graag serieuze reacties!!