Niet bang voor een eigenzinnige en ambitieuze jonge meid van 20 die 1000% zeker weet wat ze wil gaan bereiken. Je wilt mij liefhebben en mentale ondersteuning geven in het najagen van mijn dromen.
Ik wil een speciale man ontmoeten. Ik hou vannen welgemanierde, eerlijke en knappe man als zijnde mijn partner. Je mag ook een beetje ondeugend zijn, maar alleen als we samen in bed liggen. Jij toont interesse in mijn familie en vrienden.
Ik heb aan je gedacht en zal dat altijd doen. Ik wou dat ik precies wist wanneer je zou komen. Ik wou dat ik precies wist wie jij bent, maar ik dacht dat als je bent zoals ik denk, ik je misschien niet ken. Ik verwacht dat je vol verrassingen zit, vol liefde. Ja, ik ben klaar om van je te houden, omdat ik voor je zorg,
Ik zou je een kant van mezelf willen laten zien die niemand jarenlang heeft gezien. Kun je ontvangen, maar ook zeker geven? Ben je op zoek naar de juiste persoon zoals ik? Wie weet hebben we zojuist elkaar gevonden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
L1L1, 53 jaar · Loonbeek
Ik ben op zoek naar een goede man. Ik wil gewoon de liefde voelen. Je moet goed opgeleid zijn en een serieuze liefdesrelatie
B Oeps, 50 jaar · Lotenhulle
Ben jij de man die van borsten houdt dan hoor ik dat graag je krijgt meer dan wat je ziet.
OranGina65, 52 jaar · Oostduinkerke
Ik ken je nog niet, dus ik heb geen idee wat ik hier neer moet zeggen. Lekker jezelf zijn en genieten van alles wat het leven bied.
Little Dora, 51 jaar · Roermond
Op dit moment kan ik je niet meer geven dan een goede vriendschap, iemand met wie je leuke dingen kunt doen en met wie je je hart
PomLairestoke, 53 jaar · Leuven
Vertel me maar iets over jou, want ik heb geen idee wat er voorbij zou kunnen komen. Daarom zeg ik: Verras me! Mocht je nog leuke
Langsdekust, 50 jaar · Vlissingen
Je bent ook echt graag buiten, rustig sociaal en houd van de zee en het strand en ook evt lange wandelingen?