Je bent een rijk persoon en dan bedoel ik niet wat geld en spullen aangaat, voor mij ben je rijk als je in goede gezondheid met het hart op de juiste plaats in vrede kunt leven met mens en natuur.
Ik zou je een kant van mezelf willen laten zien die niemand jarenlang heeft gezien. Kun je ontvangen, maar ook zeker geven? Ben je op zoek naar de juiste persoon zoals ik? Wie weet hebben we zojuist elkaar gevonden.
Ik ben op zoek naar een man die trots is en ambities heeft. En een man die verantwoordelijk en dapper is. En ik hoop dat we het goed met elkaar kunnen vinden, maar hoe dan ook zullen we dit goed laten verlopen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
EssyB, 54 jaar · Lummen
Ik ben discreet als het zou moeten maar het gaat me vooral om het genieten en daar wil ik dus graag werk van maken. Echt genieten
Plakplaatje, 50 jaar · Middelburg
Zou je mij graag willen mee maken tijdens een orgasme? Wil je mij helpen mijn hoogte punt te bereiken? Ben je spontaan en meegaand?
Sasrich, 53 jaar · Turnhout
Ik zoek een man met passie, die mij genot kan geven zoals ik dat wil. Erotiek, passie, vuur, romantiek.... misschien erg veel
Keren4-xx9, 50 jaar · Schin op Geul
Het leek me wel spannend om zo in contact te komen met een man die net als ik wel wat spanning kan gebruiken.
Annna19671015, 50 jaar · Terneuzen
Jij bent single, en je bent er aan toe om je in een nieuw avontuur te storten met een leuke en gezellige vrouw. Je bent lief en
Leonidas63, 54 jaar · Godveerdegem
Ik hou niet van dominant Alfagedrag. Nee, ik zoek een lieverd met humor en prettige omgangsvormen met een verzorgd uiterlijk