uh ik zoek en man voor een SEX RELATIE . uh niet te dik gezet maakt niet uit en niet te gespiert . uh piemel groten maakt niet zo veel uit als hij het maar lang kan vol houden want mmm ik kan lang je piemel houden in men lekkere natte kut . nog iets ik heb dislectie sory voor men spelings fouten maar als ik je piemel in men mond heb en verdrink in joun zaat denk niet dat jij en dictee dan bij me afneemt
Je bent een man die zichzelf is en betrouwbaar, die doet wat hij zegt en zegt wat hij doet zonder daar raadselachtig of mysterieus over te doen. Dat zijn dingen die ik allemaal niet nodig vind, ik ben namelijk heel eerlijk en vind het fijn dit terug te krijgen. Ik ben niet erg veeleisend verder, als je er maar
Ik wil je graag beter leren kennen om te zien of wij een klik en een band hebben. Zolang jij maar jezelf bent en blijft is het goed, dat zal ik ook altijd doen.
Ga je teder voor me zijn? Als je dat doet, ben ik er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ben je toe aan een leuke tijd met mij? Stuur me een berichtje. Ik ben klaar voor je!