Als je wel raad weet met een natte en hete poes dan heb ik er wel eentje voor je. Die is altijd wel lekker op dreef moet ik zeggen. Dus gaan wij het samen doen?
Ik hou van iemand die me kan ondersteunen in alles wat ik wil. Ik hou van een man die me kan aanmoedigen. Ik hou van de man die me alle positieve kanten van het leven zal laten zien
Ik was een gescheiden vrouw, zonder kinderen. Ik wil hertrouwen. Ik wil een volwassen liefhebbende heer ontmoeten. Ik hou van een man die begrijpt en vergeeft. Ik ben hoopvol voor een stabiele relatie. Ik wil naar huis gaan in een huis waar ik de familiegeest en liefde voel.
Ik ben op zoek naar een man die trots is en ambities heeft. En een man die verantwoordelijk en dapper is. En ik hoop dat we het goed met elkaar kunnen vinden, maar hoe dan ook zullen we dit goed laten verlopen?