Een leuke geduldige man die echt vastberaden is en die niet snel opgeeft als het even tegen zit. Die zich helemaal durft te geven en ook zelf veel geeft. Kortom een man met zijn hartje op de goede plek en die ook toe is aan wat meer liefde in zijn leven.
altijd moeilijk om hier iets nuttigs in te vullen, maar te beginnen moet je wel bespraakt zijn, sociaal, open, eerlijk en spontaan. Ik hou niet van stille mensen. er mag veel gelachen worden en gefeest. ben zelf ook van een gezellig partijtje
Wie weet wanneer terug te keren naar hem. Iemand die ik vetgedrukt leuk zal vinden en dat is een romanticus. Ik wil een persoon die met mij kan uitrusten met zoveel liefde.
Ik ben geen kieskeurige vrouw, maar ik heb bepaalde criteria die belangrijk voor me zijn. Voor mij zijn kwaliteiten als vriendelijkheid, loyaliteit, reactievermogen en eerlijkheid belangrijk. Natuurlijk heb ik een man nodig die aan mijn zijde staat. Het zou heel goed zijn als hij sterk en een betrouwbaar