Ik ben een professionele shit talker. Ik heb een man nodig die me kan bijhouden. Eerlijkheid. Ik bijt nooit op mijn tong, jij ook niet. Ik waardeer mensen. Investeer in hen, verhef ze, moedig ze aan, steun ze en hou van ze. We hebben alleen wat we hebben!
Een gezellige man die graag een drankje wil drinken met mij. Jij mag best kinderen hebben, als jij maar over meer praat dan alleen dat. Want er is zoveel meer in het leven dan alleen maar dat. Samen een terrasje, een avondje uit eten of een dag uitwaaien op het strand behoren zeker tot de mogelijkheden.
Als we hetzelfde zoeken hier op deze site, stuur me dan gewoon een bericht en dan kijken we of we voor elkaar gemaakt zijn. Laten we ervoor zorgen dat alleen maar leuke dingen ons gaan overkomen. Wat kan ik doen om je gelukkig te maken, vertel het me en ik zal er alles aandoen.
Ik vind het echt leuk als mannen reageren met een warm innerlijk. Iemand die heel sensueel is, maar zeker niet iemand die te gevoelig is. Ik wil geen gewoon macho type ontmoeten. Een nette man is waar ik naar op zoek ben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Leanore, 53 jaar · Drachten
Ik hoop hier een leuke man te ontmoeten, die ten eerste mij seksueel kan bevredigen, Die net als mij liefde en romantiek zoekt
NiceMea, 53 jaar · Meppel
Op de eerste plaats niet schrikken van wat ik net heb geschreven. Ik wou jou alleen wat inside geven in wat mij hier gebracht
Maakikkans1966, 51 jaar · Deurne
Je bent heet en gewillig maar ook een beetje dominant? Je vind het niet erg dat ik niet hier geboren ben en wil eens een ander
Annelyy, 52 jaar · Baflo
Een man van mijn leeftijd want zo'n jonkie kan ik niet aan haha! Een vrijgezelle man net als hoe ik vrijgezel ben, je formaat
Saraanja, 53 jaar · Winksele
Je bent een lekkere geile knuffelbeer, een man met een heerlijk karakter waar ik ook mee kan kletsen. Want alleen seks zonder
Womanfrom, 52 jaar · Eindhoven
Een familie man je houd van de feestdagen en alles wat er bij hoort. en je zit niet in een relatie.! Ik wil een vrije man zeg maar.