Ook zo'n zin om er lekker op uit te gaan? Heerlijk te genieten van wat het leven te bieden heeft en wie weet wat wij elkaar te bieden hebben. Zou fijn zijn als jij net zoals mij graag films kijkt zoals Batman, Superman, X-men maar daarnaast hou ik ook van thrillers en comedies. Het kan met mij alles kanten uit,
Ik heb iemand nodig die voor me kan zorgen en zijn aandacht kan tonen. Ik ontmoet graag iemand die lief en zorgzaam is, iemand die dingen wil doen die me gelukkig kunnen maken. Een volwassen en verantwoordelijke man die de kleuren graag in mijn leven terug wil brengen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AlexisH, 51 jaar · Bovenkarspel
Ik hoop een beetje op een romantische ingestelde man die de tijd wilt nemen om er een paar geweldige avonden van te gaan maken.
Liefboefje, 53 jaar · Kapelle
Val op alle mannen.
Lekkerding1964, 53 jaar · Groningen
Lief, eerlijk, betrouwbaar goeduitziend, geen snor en geen baard.
Daanban19670210, 50 jaar · Delfzijl
Misschien wil jij wel samen met mij eerst lekker hapje eten, een drankje doen en daarna mijn droom in vervulling brengen en
Yola1968, 50 jaar · Hofstade
Ik heb vriendschap nodig en ik wil dat je ons zo goed voelt. Dat is zo'n mooi gevoel en ik wil ervoor gaan en het laten gebeuren.
Duifje1963, 54 jaar · Sneek
Hou jij van dansen en vind jij het heerlijk om dat te doen. Ben jij spontaan, vrolijk maar vooral sportief. Single is voor mij