Als je op zoek bent naar een seksmaatje, dan ben ik er gewoon voor je. Laten we niet te veel tijd verspillen en laten we dit werkelijkheid maken. Laat me niet te lang wachten, en laat me weten wat we voor elkaar kunnen betekenen.
Wat ik in een man graag zie: hand in hand wandelen, steden bezoeken, gewoon de dagelijkse dingen samen doen, lachen, intimiteit, geweldige gesprekken met diepgang, relaxed op de bank, samen koken of uit eten. Elkaar dus inspireren, verrassen, en verbazen.
ClaudiaS, 51 jaar · Rotterdam
♥ Zuid-Holland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
U bent iemand die graag wordt opgevangen en voor iemand zorgt. Het is belangrijk dat we elkaar begrijpen. Je vindt het ook niet leuk om alleen te zijn.
Je houdt van grote tieten en een nat poesje en je wilt me ??laten klaarkomen op je lul. Ik vind het niet erg op je leeftijd, je mag jonger zijn of van mijn leeftijd of zelfs ouder, zolang je nog eeuwen kunt neuken!
Ga je teder voor me zijn? Als je dat doet, ben ik er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ben je toe aan een leuke tijd met mij? Stuur me een berichtje. Ik ben klaar voor je!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marjolein24, 53 jaar · Hasselt
Ongebonden man, met de nodige levenservaring. Een luisterend oor bieden, stiltes opvangen, niet dat die er met mij veel
Jose1967, 50 jaar · Soest
Volgt
Gianna 1963, 54 jaar · Almere Buiten
Ik zoek een man die net als ik aan parkeerplaats seks wil doen. Ik hou van veel meer dingen hoor, maar op een plek buiten de deur
Mika67, 50 jaar · Amsterdam
Een discreet nette man die ook in een functie zit waar je zekere verantwoordelijkheden hebt. Iemand die net als ik hou van
Tijgetje66, 51 jaar · Emmen
Je kan discreet met mijn situatie omgaan, vind het niet erg dat er niet vaak afgesproken kan worden en dat het zelfs misschien
Masqerade, 53 jaar · Groningen
Jij bent een echte minnaar, een pleaser en gaat voor het genot van de vrouw. Ik vind het lekker als jij goed kunt masseren. Gebonden