zou jij met mij lekker willen gaan uit eten? Ik ben helemaal niet van het daten dus ik moet er wel aan wennen denk ik! Uiterlijk geen idee leeftijd maakt me ook niet zo veel uit.
Als we hetzelfde zoeken hier op deze site, stuur me dan gewoon een bericht en dan kijken we of we voor elkaar gemaakt zijn. Laten we ervoor zorgen dat alleen maar leuke dingen ons gaan overkomen. Wat kan ik doen om je gelukkig te maken, vertel het me en ik zal er alles aandoen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Inmar07, 50 jaar · Donderen
Je rookt niet en drinkt maar of en toe een wijntje. Ik wil dat je me naar de film brengt of iets anders leuks dat we kunnen doen.
EssyB, 54 jaar · Lummen
Ik ben discreet als het zou moeten maar het gaat me vooral om het genieten en daar wil ik dus graag werk van maken. Echt genieten
MellieSweet, 54 jaar · Marknesse
Jij bent een lekkere sexy boy die zin heeft om met mij een spannend pad te gaan lopen. Je weet inmiddels wat een vrouw verwacht
Odes1965, 52 jaar · Fijnaart
We gaan gewoon eerst lekker praten. Als er een klik is gaan we samen leuke dingen doen. Ik wil het vooral rustig aan doen, maar