Ik heb een man nodig die mijn vriend wil zijn. Die bereid is om me mee te nemen op een date en bereid om me eerst te leren kennen voordat we iets verder gaan. Open voor een serieuze en niet saaie relatie. Optimistisch en ervan houdt om mij aan zijn zijde te hebben!
Ik wil iemand zijn die me serieus neemt. Ik wil niet in een gecompliceerde relatie zitten. Ik wil plezier met je maken. Kunnen we dat doen? Laten we dit voor ons laten werken.
Jij ziet mij toch zeker wel staan, of hebt in ieder geval enigzins interesse in mij? Gewoon voor een leuke date, geen verplichtingen! We kunnen het vast wel gezellig maken samen, geef het een kans, meer vraag ik niet!
Wie weet wanneer terug te keren naar hem. Iemand die ik vetgedrukt leuk zal vinden en dat is een romanticus. Ik wil een persoon die met mij kan uitrusten met zoveel liefde.
Jij bent een man die bekend staat als gezelligheidsmens met een bourgondische inslag. Je vindt het leuk om op een terrasje te zitten of om lekker uit eten te gaan. je bent een beetje impulsief.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
1diana1, 51 jaar · Eindhoven
Volgt
Anita Lesb, 51 jaar · Tilburg
leuke gezette vrouw kids geen bezwaar
Damevan1967, 50 jaar · Leopoldsburg
Ik hou van de temperamentvolle, gepassioneerde mannen; latino's, donkere mannen...die je zomaar vastpakken en salsa
OranGina65, 52 jaar · Oostduinkerke
Ik ken je nog niet, dus ik heb geen idee wat ik hier neer moet zeggen. Lekker jezelf zijn en genieten van alles wat het leven bied.
Lenneke66, 51 jaar · Zwolle
Een leuke man die er verzi uit ziet en die het wel geil lijkt om zo af en toe af te spreken met me. Misschien zelfs wel op regelmatige
JosieGold, 54 jaar · Waverveen
Die fysieke aantrekkingskracht krijg ik maar niet uit mijn hoofd. En ik zeg niet dat die kerel dan een uitstraling hoeft te