Ik hou van eerlijke vrouw , die gevoel voor humor heeft . Ik hou van een natuurlijke vrouw , daar bedoel ik mee : Klein of grote borsten maakt niet uit, maar geen silicone. Geen piercings of tatoeages. En je moet in bezit zijn van een mooie bos schaamhaar. Ik beantwoord enkel reactie's van vrouwen . ( Mannen , reageren hierop heeft geen zin )
Ik vind het echt leuk als mannen reageren met een warm innerlijk. Iemand die heel sensueel is, maar zeker niet iemand die te gevoelig is. Ik wil geen gewoon macho type ontmoeten. Een nette man is waar ik naar op zoek ben.
Je bent een man die zichzelf is en betrouwbaar, die doet wat hij zegt en zegt wat hij doet zonder daar raadselachtig of mysterieus over te doen. Dat zijn dingen die ik allemaal niet nodig vind, ik ben namelijk heel eerlijk en vind het fijn dit terug te krijgen. Ik ben niet erg veeleisend verder, als je er maar