Kan jij er ook van genieten om uitgebreid te gaan tafelen of een avondje bioscoop? Je bent geen twijfelaar en weet hoe je leven te leven. Als je kan koken dan heb je een streepje voor want ik hou ook veel van koken.
Hotlip1963, 54 jaar · Schipluiden
♥ Zuid-Holland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik zou je een kant van mezelf willen laten zien die niemand jarenlang heeft gezien. Kun je ontvangen, maar ook zeker geven? Ben je op zoek naar de juiste persoon zoals ik? Wie weet hebben we zojuist elkaar gevonden.
Marcus65, 52 jaar · Maassluis
♥ Zuid-Holland ♥ Gezet lijf
Jij en je dochter/vriendin houden er van om spuitend klaar te komen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Anneliessie, 52 jaar · Sneek
jij bent gewoon perfect ;)
JongOma, 53 jaar · Bergen op Zoom
discreet afspreken?
MisssVersatile, 53 jaar · Schagen
Een lieve gezellige en romantische man dat is wat ik zoek. Je moet er ook een beetje verzorgd uit zien want aan een slons heb
Sharon , 52 jaar · Groningen
Humor, eerlijkheid, sporter, houd van lekker buitenlands eten, uitgaan op zijn tijd, moet van dieren houden hoeft niet
Nikki119630515, 54 jaar · Doorn
Hoop je hier dan ook te vinden, jij lieve, zachtaardige, goedhartige, gekke, grappige, gezellige, leuke, mannelijke,
Mamie, 52 jaar · Geraardsbergen
Voor jou mag het een paar kilo's meer zijn haha, ik zou in de slagerij moeten gaan werken. In ieder geval hou ik van een beetje