Ik wil een vriend vinden en misschien verliefd worden. Ik denk dat we ervoor moeten gaan en doen wat we willen . We maken dingen zo goed en geweldig en ik ben zo hoopvol dat het goed zal aflopen!
je bent doel bewust rustig en charmant? je houd zowel van samen als ook wel alleen dingen doen, en kan bij tijd en wijlen ook wel even een paar dagen zonder iemand aan je zijde?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
FiederElsje, 57 jaar · Eindhoven
Voel jij je aangesproken dan zou ik een reactie op prijs stellen!
GezelligmetJud, 57 jaar · Venray
Een meid die gek op seks is, en ook net wat meer zou willen. Ben jij daar ook voor in? Ik hou van een hete sekspartij, alles er op
Ballekratser, 58 jaar · Aldtsjerk
Ik heb eigenlijk niet veel eisen aan een man, het belangrijkste vind ik vooral dat een man hygiënisch is en
Geiltuintje, 57 jaar · Middelburg
Met dirty talk tussen de lakens maak je me helemaal gek!
Marion16, 55 jaar · Amsterdam
ben jij die man, die met mij alles wil doen ? reageer dan ... en dan zien we het wel
Andrea M, 55 jaar · Cadzand
Je moet betrouwbaar zijn en natuurlijk al mijn liefde waardig behandelen en die voor langere tijd met mij de liefde kan bedrijven.