Een friend with benefits dat zou ik wel erg fijn vinden. Want dan kunnen we er voor elkaar zijn en ook nog eens genieten waar we willen. In bed en later nog daar buiten?
Ook deze rijpe vrouwen uit Drenthe zijn nog op zoek naar sex
Veen, 57 jaar · Rotterdam
♥ Zuid-Holland ♥ Bruine ogen
Ik ben op zoek naar een man , die mijn body wil zijn. . Die tenminste MBO /HBO geschoold is .Iem. die niet narrowmindend is. Waarmee ik op niveau kan communiceren en waarmee ik quality time kan doorbrengen Ben je de gentlemen die zich aangesproken voelt ? Neem dan kontakt op met mij . Ik zal zeker reageren als
Ik ben op zoek naar vriendschap met voordelen, seks en reizen meestal. Ik ga graag op reis, koop mooie dingen, verkoop ze soms. Ik wil iemand die gezond, vrolijk en betrouwbaar is. Ik hou van een man die voor me zorgt en me beschermt.