Iemand die zou willen zwemmen in de zee van gekte. En ik zou graag het leven willen leiden met de man die ik verdien. Iemand die een fijn metgezel kan zijn.
Je bent ook vrij gemakkelijk om mee te praten en ook heel gemakkelijk in de omgang. Als je het goed met me wilt vinden, moet je open en eerlijk tegen me zijn, anders zou het nooit tussen ons werken. Ik wil dat we elkaar heel goed leren kennen voordat we naar de volgende fase gaan.
Ik ben op zoek naar vriendschap met voordelen, seks en reizen meestal. Ik ga graag op reis, koop mooie dingen, verkoop ze soms. Ik wil iemand die gezond, vrolijk en betrouwbaar is. Ik hou van een man die voor me zorgt en me beschermt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Just Justine, 55 jaar · Oostham
Ik wil graag een man voor mezelf die ook net zo stout is als ik ben. Ik wil uitvinden of wij dat voor elkaar kunnen zijn. Ik wil
Vreedzaam, 57 jaar · Stalhille
Je bent misschien ook wel onverwachts alleen komen te staan. en wilt ook nog zeker wel jaren genieten van een partner en het
The-Best-Girl, 58 jaar · Benschop
We moeten vooralsnog discreet zijn vanwege mijn kleinkinderen. We kunnen nog andere dingen doen als we elkaars niet plat
Prisssy, 58 jaar · Cornwerd
Je moet gewoon simpel zijn en niet iets vragen wat niet goed voelt, je moet ook weten wat ik leuk vind.
Docente, 56 jaar · Oldenzaal
Discretie is vereist!! Ik ben niet op zoek naar een vaste relatie, voor mij gaat het alleen om de seks. Mensen vinden altijd
Simoent, 56 jaar · Groningen
Ik ben op zoek naar een seksmaatje, dezelfde leeftijd of wel jonger. iemand die durft te experimenteren, verzorgt uiterlijk.