Je moet ouder zijn dan 35! Ik val gewoon op oudere mannen! Ook wel op jonger mar dan moet je donker of getint zijn! Het liefste een dominante man, ik wil jou sletje zijn en alles doen wat jij wilt!
Bijzonder vind ik het als een man mooie verhalen kan vertellen en avontuurlijk is ingesteld waardoor hij alles uit het leven haalt wat er in zit. Dat hij gepassioneerd is, een zorgzame man is die meestal het welzijn van een ander voor die van zichzelf stelt. Altijd lerend van de lessen van het leven en nog
Ken jij het gevoel? Heb jij ook iets dergelijks meegemaakt of heb je gewoon behoefte aan leuk gezelschap om samen te genieten van het leven wat wij nog voor ons hebben? laat dan zeker een berichtje achter.