Ik ben er klaar voor. Het gaat goed met mij, ik heb een lichte obsessie als het gaat over vlinders en zeemeerminnen Ik ben niet op zoek naar iemand waar ik niet mee kan lachen met een grapje.
Ik weet zeker dat je gaat genieten van alle dingen die we gaan doen als we samen zijn. Ik hoop dat dit het beste voor ons gaat zijn. Word je nu enthousiast ? Ik ben er gewoon voor jou.
Dag leuke man! Heb jij het motto, een dag niet gelachen is een dag niet geleefd? Dan lijkt het mij leuk om jou te leren kennen, misschien kunnen we samen een gekke date verzinnen om te gaan doen, ben je daar voor te porren?
Ik wil een vriend vinden en misschien verliefd worden. Ik denk dat we ervoor moeten gaan en doen wat we willen . We maken dingen zo goed en geweldig en ik ben zo hoopvol dat het goed zal aflopen!
Ondanks dat je waarschijnlijk een hekel hebt aan mijn soort mensen door het werk wat ik doe hoop ik toch dat je iets verder kijkt en inziet dat mijn werk los staat van de persoon die ik ben. Ik betaal over mijn werk ook belasting net als jij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Yfke1959, 58 jaar · Veendam
Wat ik aan een man nou echt kan waarderen is dat ik lekker mag zijn wie ik ben verder vind ik alles prima joh! als je nou ook nog
Alice1960, 57 jaar · Assen
Een man die alles kan doen om me gelukkig te maken. Een man die me geen pijn zal doen, want voor hem ben ik zijn engel. Een man die
Brenna Mary, 59 jaar · Giessen
Wil je weten of we het samen kunnen oplossen en zullen we het samen regelen. Ik zal voor ons koken en jij zorgt ervoor dat we naar
Driller58, 59 jaar · Berg
begripvol en betrouwbaar persoon. Iemand die me niet gaat claimen omdat hij vind dat ik bezit ben. Maar me laat zijn wie ik
MonaMyst, 56 jaar · Koekange
jij houd van experimenteren, bent verzorgt en hygienisch, nog vitaal en eventueel sportief