Ik wil een vriend vinden en misschien verliefd worden. Ik denk dat we ervoor moeten gaan en doen wat we willen . We maken dingen zo goed en geweldig en ik ben zo hoopvol dat het goed zal aflopen!
Ik hou niet van tijd verspillen, dus ik zal de jouwe niet verspillen. Als je er zeker van bent dat je je aan mij zult binden. Begin dan met het sturen van een interessant bericht. Ik ben een goede metgezel, je moet ook goed zijn.
Als je op zoek bent naar iets anders dan seks, kan ik je dat niet geven. Ik kan je alleen seks geven, meer niet. Laten we gewoon van elkaar genieten met alleen seks, dat moet toch kunnen vandaag de dag?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HippeBomma, 58 jaar · Zichem
Humoristisch, goed verzorgd, vertrouwd, en overal voor in.
Steffi1961, 55 jaar · Hengelo
Ik zou graag eens willen daten met een spontane gezellige jongen tussen de 20/65 jaar. Gewoon leuke dingen doen gezellig
Milfkaatje, 55 jaar · Voorst
verras me, overtuig me
Carmiss, 55 jaar · Delden
Ben jij die eerlijke en betrouwbare man? Kom je altijd je afspraken na? Dan hebben wij hopelijk een leuke klik samen.
SphiiaX-, 55 jaar · Loenhout
nou voor nu ben ik op zoek naar een echte vriend, een vriendschap die ik kan praten. Maar als er liefdes opduiken. Word ik heb
Valhelmval, 59 jaar · Ramsel
U bent opzoek naar een leuk contact of meer, u hebt geen gekke eisen en neemt iemand zoals die is.