Dag leuke man! Heb jij het motto, een dag niet gelachen is een dag niet geleefd? Dan lijkt het mij leuk om jou te leren kennen, misschien kunnen we samen een gekke date verzinnen om te gaan doen, ben je daar voor te porren?
Kun jij je open en kwetsbaar opstellen? Ik val om mannen die vrouwen goed kunnen verwennen zonder dat ze eerst aan zichzelf denken. Als jij denkt dat jij zo in elkaar zit dan wil ik je graag eens ontmoeten. Ik hoop dat je veel ervaring hebt en lang kan doorgaan?
Iemand die zou willen zwemmen in de zee van gekte. En ik zou graag het leven willen leiden met de man die ik verdien. Iemand die een fijn metgezel kan zijn.
Een lieverd, een vriend, iemand waar ik me fijn bij voel. Iemand waar ik me bij kan laten gaan, die mij verwend, mij neemt zo als ik ben. Herken je jezelf hier in?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LadyLaurenn, 57 jaar · Nieuwerkerk
Ben je op zoek naar seks en hou je ook van de heerlijke douche? Ik ben er vrij zeker van dat we er samen voor gaan. Ik zoek naar een
Ambivalent, 56 jaar · Middelburg
Ik geloof in een relatie waarin beide partners hun persoonlijke vrijheid behouden, een relatie gebaseerd op vertrouwen
GrannyAva, 58 jaar · Remersdaal
Ik verwacht niet veel van jou. Ik heb gewoon leuk gezelschap nodig, iemand waar ik mee kan praten. Iemand waar ik ook echt op
Krista-trav, 56 jaar · Antwerpen
Volgt
Vreedzaam, 57 jaar · Stalhille
Je bent misschien ook wel onverwachts alleen komen te staan. en wilt ook nog zeker wel jaren genieten van een partner en het
Loose, 55 jaar · Steendam
Ik ben op zoek naar een leuke en ruimdenkende man en vrouw. Liefst in de omgeving van Groningen, maar daarbuiten is ook haalbaar.