Mensen die altijd een goede en positieve kijk hebben. Mensen die graag een heel interessant leven hebben. En dat niet alleen maar uit is om seksueel bezig te zijn, maar alleen ook om nieuwe vrienden te vinden.
Ben jij net als ik een levensgenieter en kan jij de oren van mijn kop kletsen of leuke grapjes maken en mij laten lachen? Dan ben jij voor mij de aangewezen persoon.
Ik weet niet wat je plannen zijn, maar ik wil weten of we er samen voor kunnen gaan. Het zal me zo gelukkig maken en dat is ook zo'n goed gevoel. Gaan we ervoor om elkaar gelukkig te maken?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ballekratser, 58 jaar · Aldtsjerk
Ik heb eigenlijk niet veel eisen aan een man, het belangrijkste vind ik vooral dat een man hygiënisch is en
Prisssy, 58 jaar · Cornwerd
Je moet gewoon simpel zijn en niet iets vragen wat niet goed voelt, je moet ook weten wat ik leuk vind.
Squirly, 58 jaar · Hoogeveen
Nu ben ik op zoek naar een man die mij meer respect kan geven op sexueel gebied dan mijn man. Het mag wat hardhandig, want daar
Yvette XXX, 55 jaar · Meerbeek
Seks is toch wel het lekkerste wat er is en daar kan ik niets anders van maken ook. Het is heerlijk om dat weer op te pakken en te
AvondBezoekje, 57 jaar · Utrecht
Een seksueel actieve man, liefst in de omgeving. Rond de zelfde leeftijd, tenzij jij jonger bent en ook geïnteresseerd
Miss Blondie59, 58 jaar · Herwen
Ik wil een leuke man ontmoeten die net zo veel liefde kan geven als ik zelf. Je helpt mij een beter persoon te worden want dat