Houd je van trio's en wil je meedoen? We willen liever op zijn minst de eerste ontmoeting of date bij ons hebben, omdat we hier meer op ons gemak zijn. Maar we zijn natuurlijk ongevaarlijk en zullen ervoor zorgen dat jij je ook thuis zult voelen. Als het echt een probleem voor je is, kunnen we mogelijk ook bij je komen. Of boeken we een kamer in een hotel.
Kun jij je open en kwetsbaar opstellen? Ik val om mannen die vrouwen goed kunnen verwennen zonder dat ze eerst aan zichzelf denken. Als jij denkt dat jij zo in elkaar zit dan wil ik je graag eens ontmoeten. Ik hoop dat je veel ervaring hebt en lang kan doorgaan?
Ben jij net als ik een levensgenieter en kan jij de oren van mijn kop kletsen of leuke grapjes maken en mij laten lachen? Dan ben jij voor mij de aangewezen persoon.
Dag leuke man! Heb jij het motto, een dag niet gelachen is een dag niet geleefd? Dan lijkt het mij leuk om jou te leren kennen, misschien kunnen we samen een gekke date verzinnen om te gaan doen, ben je daar voor te porren?
Een man die weet wat hij met een dame moet doen, is de juiste man voor mij. Waar zijn die manieren tegenwoordig? Ik wil weten wie je bent voordat we voor een hapje en een drankje gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
FiederElsje, 57 jaar · Eindhoven
Voel jij je aangesproken dan zou ik een reactie op prijs stellen!
Patries60, 57 jaar · Brummen
Jij bent de man die mijn pot mayo open maakt, mijn hand vasthoudt als ik van een steile berg moet stappen, je weet vast wel wat
Oergezellig, 57 jaar · Naarden
Jij bent iemand die ook van humor houdt en positief in het leven staat. Een lief en betrouwbaar type met een warm karakter.
Ber Oktober , 57 jaar · Zwolle
volgt
KarrleeyX, 57 jaar · Maasmechelen
Een partner vinden met wie ik oud kan worden en een gezellige tijd kan hebben. Dat is het voornaamste in mijn ogen voor nu. Dus
Be Leen, 55 jaar · Maasbracht
Wees geduldig, geef me iets dat je leuk vindt en vertel me wat je ideeën voor mij zijn.