The world is so big and full of miles of people, I would like to know if the man who has loved so much in part, a loyal and honest man who is so eager to love and be loved as much as I am, I am not looking for a man in a princely style I am looking for a sentimental man, with whom I feel good and who feels good with me, a man who feels loved and respected ... I have so many things to gain from loving and spend the rest of my days with these people.
Mijn voorkeur is een man met een behaarde heerlijke grote lul. Ik wil best wel een stukje rijden als de man het waard is. Ik zoek geen one night stand. Een drankje drinken samen en daarna genieten van elkaar en het liefst regelmatig. Ik sta open voor nieuwe dingen.
Een zachte man met leuke plannen voor zijn toekomst. Gedachten die af kunnen dwalen naar een mooi punt in het verleden of in gedachten. Gewoon iemand die kan dromen en kan uit laten komen. Liefst wonend in nederland maar als je echt zo leuk bent en je komt van een ander land. Wie weet ben je dan wel degene die
Het leven begint met veertig zeggen ze wel eens, heb jij ook het gevoel dat je nu pas een beetje begint met leven? Kinderen de deur uit, minder werken en je houdt opeens veel meer vrije tijd over. Wij jij dat ook, tijd en ruimte voor de dingen die jij belangrijk vindt?
Giraffe, 58 jaar · Leiderdorp
♥ Zuid-Holland ♥ Zwart haar ♥ Groene ogen ♥ Dik lijf
wil ik een stapje verder zetten en misschien kan dat met jou.Ik ben echt op zoek naar een serieuze man. Natuurlijk ook met gevoel voor humor.Ik heb verder geen eisen behalve dan dat je jezelf goed verzorgt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
X-Fenni-X, 57 jaar · s Gravenwezel
Heb je een aantal dingen waar ik naar kan uitkijken? Als je goed voor mij wit zijn , zal ik daar blij om zijn. Ik weet zeker dat
SnelleVlinder, 56 jaar · Hasselt
Een dominante man die weet wat hij wil en intelligent en gevoelig is.
EnjoySex, 57 jaar · Beerta
liefst iemand rond dezelfde leeftijd, maar is geen pre. verzorgd, niet perse een spraakzaam type. potentieel
LivvyLiv, 55 jaar · Leek
Ik ben op zoek naar een man die eerlijk is en die graag geniet van het dagelijkse leven. Ik geef niet om de leeftijd, omdat het
Klasiena, 55 jaar · Geleen
Hallo lieve man, ik zou graag iemand willen ontmoeten die samen met mij een leuke tijd tegemoet wil gaan., Een leuke vent om