Spontaan, gezellig en eerlijk over zichzelf en over alles wat hij doet. Niet direct in een relatie willen springen maar elkaar rustig willen leren kennen om zo een vertrouwende band op te bouwen.
Ik weet niet wat je plannen zijn, maar ik wil weten of we er samen voor kunnen gaan. Het zal me zo gelukkig maken en dat is ook zo'n goed gevoel. Gaan we ervoor om elkaar gelukkig te maken?
Als je op zoek bent naar iets anders dan seks, kan ik je dat niet geven. Ik kan je alleen seks geven, meer niet. Laten we gewoon van elkaar genieten met alleen seks, dat moet toch kunnen vandaag de dag?
Wat ik echt wil, is een lekker toy boy. Zo'n lekkere jonge knul die een dame zoals mij lekker stevig weet te verwennen. Ik heb er heel wat fantasieen bij, maar nog nooit mogen meemaken. Dus als er een jongen is van rond de 20-30 jaar en je hebt zin om dit sletje eens flink te verwennen, zou ik maar la te graag een
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Xxtinaxx, 57 jaar · Heerlen
volgt
MissOlivia, 57 jaar · Dedemsvaart
Jij bent een man met het hart op de juiste plaats en heeft geen moeite met het uiten van gevoelens. Verder doet uiterlijk of
AvondBezoekje, 57 jaar · Utrecht
Een seksueel actieve man, liefst in de omgeving. Rond de zelfde leeftijd, tenzij jij jonger bent en ook geïnteresseerd
Catherinus, 55 jaar · Hoeilaart
Jij bent net als ik heel sociaal en hebt een goed karakter. Als jij ongedacht welke leeftijd dan ook open staat voor een opbouwende
RitaOlsen, 55 jaar · Garsthuizen
Trefwoorden: leuk uitziend en gekleed, beetje stoer maar wel zachtaardig, gezelschapsmens, leuke dingen ondernemen,