Verras je me met je bewegingen en met leuke ideeën? Als je het goed doet, kan er iets speciaals gebeuren op de eerste date. Maar eerst zorgen we ervoor dat we een goede klik hebben!
Iemand die zou willen zwemmen in de zee van gekte. En ik zou graag het leven willen leiden met de man die ik verdien. Iemand die een fijn metgezel kan zijn.
Ik zoek een man die mij aanvoelt, maar dan wel op een manier die vol van verlangen is. Ik mis dat gevoel, dat verlangen naar elkaar en dat is dus wat ik zoek. Er moet wel een blijvende sensuele aantrekkingskracht tussen ons zijn
Giraffe, 58 jaar · Leiderdorp
♥ Zuid-Holland ♥ Zwart haar ♥ Groene ogen ♥ Dik lijf
wil ik een stapje verder zetten en misschien kan dat met jou.Ik ben echt op zoek naar een serieuze man. Natuurlijk ook met gevoel voor humor.Ik heb verder geen eisen behalve dan dat je jezelf goed verzorgt.
Mannen met klasse, manieren en een baan. Graag mannen die de waarde van een vrouw kennen en meer dan alleen seks willen van haar. Geen "baby momma drama" of ex gedoe. Je bent vrijgezel, gezellig, verdraagzaam en een echte gentleman.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hdlee X, 58 jaar · Montfort
Zoek jij hetzelfde als ik voor ons samen? Ik wil gewoon iemand vinden en gelukkig zijn. Dat is het beste wat er is in het leven
DoubtfullDaisy, 57 jaar · Ingooigem
Ik zoek een man die vooral tijd samen wil doorbrengen, Het zou ook leuk zijn om op vakantie te gaan samen dit jaar als het mogelijk
OkmnjiNL, 57 jaar · Kampen
Single of getrouwd, ik ben niet de persoon om te oordelen. Het enige wat ik enigszins verwacht is dat je discreet bent en weet
Geheimvoorje, 56 jaar · Rijkhoven
Ik zoek in de eerste plaats vriendschap en als het klikt zien we wel hoe het verder loopt. Ik zou heel graag een zielsverwant
Lizz59, 59 jaar · Rhenen
Ik wil een man die naar me luistert en me begrijpt. En ook een man die bereid is om samen met mij dingen in het leven te verkennen.
ExtraSpanning, 57 jaar · Watervliet
Leer mij de spannende dingen in het leven, hoe heter hoe beter!!!