Houd je van trio's en wil je meedoen? We willen liever op zijn minst de eerste ontmoeting of date bij ons hebben, omdat we hier meer op ons gemak zijn. Maar we zijn natuurlijk ongevaarlijk en zullen ervoor zorgen dat jij je ook thuis zult voelen. Als het echt een probleem voor je is, kunnen we mogelijk ook bij je komen. Of boeken we een kamer in een hotel.
Een gezellig en charmant type met het hart op de tong. Ik vind het alleen maar leuk als jij graag een discussie aangaat of zegt wat jij denkt. Uiterlijk en afkomst is totaal niet belangrijk.
Ken jij het gevoel? Heb jij ook iets dergelijks meegemaakt of heb je gewoon behoefte aan leuk gezelschap om samen te genieten van het leven wat wij nog voor ons hebben? laat dan zeker een berichtje achter.