Wat ik zoek is een man die samen een toekomst wil hebben. Ik ben op zoek naar een man om een ??relatie mee op te bouwen. Een vaste relatie zou mooie zijn en zeker het beste voor mij. Iemand die samen met mij alleen maar voor het allerbeste wilt gaan.
Kun jij je open en kwetsbaar opstellen? Ik val om mannen die vrouwen goed kunnen verwennen zonder dat ze eerst aan zichzelf denken. Als jij denkt dat jij zo in elkaar zit dan wil ik je graag eens ontmoeten. Ik hoop dat je veel ervaring hebt en lang kan doorgaan?
Ik ben op zoek naar een leuke spontane, jongensachtige man...Die een aanvulling kan zijn in mijn leven...om elkaar te verrassen en om samen van de kleine en grote dingen in het leven te genieten! Soms ben je serieus, soms een beetje gek, kan lekker met je lachen en op je steunen in wat mindere tijden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Moriiah, 57 jaar · Kantens
waar ik van hou of graag wil ervaren of hebben is een vriend of metgezel. Ik ontmoet graag iemand die eerlijk, lollig, energiek
Violet 1962, 56 jaar · Loonbeek
Ik heb een man nodig die voor andere mensen zorgt. Een man die lief en aardig is voor alle mensen om hem heen. Ik zoek een man die
Clemmiexxx, 57 jaar · Lichtervelde
Als je een man bent die op zoek is naar een korte en langdurige afspraak met een goed gevoel voor humor, een heer, maar je kan
PetraNada, 58 jaar · Bergen op Zoom
Een leuke eerlijke liefde volle man die weet wat een vrouw nodig heeft
Margy, 58 jaar · Roermond
Volgt
Vergeetmeniet, 59 jaar · Zellik
U bent eerlijk en lief en bent toe aan een relatie. U staat er voor open om elkaar te leren kennen en te zien waar dat toe leidt.