Ken jij het gevoel? Heb jij ook iets dergelijks meegemaakt of heb je gewoon behoefte aan leuk gezelschap om samen te genieten van het leven wat wij nog voor ons hebben? laat dan zeker een berichtje achter.
Jij, nette en gezellig man kan goed een boom opzetten en als jij eenmaal aan de praat bent weet je niet meer te stoppen. Ik kan dan heerlijk achterover gaan leunen en naar jou luisteren. Rust straal jij zeker uit!
Mijn voorkeur is een man met een behaarde heerlijke grote lul. Ik wil best wel een stukje rijden als de man het waard is. Ik zoek geen one night stand. Een drankje drinken samen en daarna genieten van elkaar en het liefst regelmatig. Ik sta open voor nieuwe dingen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Maria009, 59 jaar · Breukelen
Je moet ongeveer hetzelfde zijn als ik. Ik hoop dat jij ook voor de rest van je leven je wil binden!
Buscherhof, 57 jaar · Goes
je bent een nette heer, je houd niet van roken en drinkt niet al te veel..Dan ben je hier goed,
Vivvy62, 55 jaar · Edam
Ik zou blij zijn met een man die positief in het leven staat, onafhankelijk en vastberaden is om succesvol te zijn in het leven.
Ellellelly, 57 jaar · Diever
Ik zou wel iemand kunnen gebruiken die met mij wel eens op ontdekking zou willen gaan, een avontuurtje aan zou willen gaan.
Jane1961, 56 jaar · Montfoort
Ben jij degene die met mij leuke dingen wil doen, bijvoorbeeld een spontane actie iets afspreken en lol hebben en ben je serieus.
Peoonie, 56 jaar · Schildwolde
Ik wil weer heerlijke vlinders in mijn buikje voelen. Maar ik wil dat gevoel bij jou ook los maken natuurlijk. Heb jij zin om