Bijzonder vind ik het als een man mooie verhalen kan vertellen en avontuurlijk is ingesteld waardoor hij alles uit het leven haalt wat er in zit. Dat hij gepassioneerd is, een zorgzame man is die meestal het welzijn van een ander voor die van zichzelf stelt. Altijd lerend van de lessen van het leven en nog altijd op zoek naar de 'ware'.
Ik hou niet van tijd verspillen, dus ik zal de jouwe niet verspillen. Als je er zeker van bent dat je je aan mij zult binden. Begin dan met het sturen van een interessant bericht. Ik ben een goede metgezel, je moet ook goed zijn.
Ken jij het gevoel? Heb jij ook iets dergelijks meegemaakt of heb je gewoon behoefte aan leuk gezelschap om samen te genieten van het leven wat wij nog voor ons hebben? laat dan zeker een berichtje achter.
Wat ik echt wil, is een lekker toy boy. Zo'n lekkere jonge knul die een dame zoals mij lekker stevig weet te verwennen. Ik heb er heel wat fantasieen bij, maar nog nooit mogen meemaken. Dus als er een jongen is van rond de 20-30 jaar en je hebt zin om dit sletje eens flink te verwennen, zou ik maar la te graag een