Bijzonder vind ik het als een man mooie verhalen kan vertellen en avontuurlijk is ingesteld waardoor hij alles uit het leven haalt wat er in zit. Dat hij gepassioneerd is, een zorgzame man is die meestal het welzijn van een ander voor die van zichzelf stelt. Altijd lerend van de lessen van het leven en nog altijd op zoek naar de 'ware'.
Het leven begint met veertig zeggen ze wel eens, heb jij ook het gevoel dat je nu pas een beetje begint met leven? Kinderen de deur uit, minder werken en je houdt opeens veel meer vrije tijd over. Wij jij dat ook, tijd en ruimte voor de dingen die jij belangrijk vindt?
Veen, 57 jaar · Rotterdam
♥ Zuid-Holland ♥ Bruine ogen
Ik ben op zoek naar een man , die mijn body wil zijn. . Die tenminste MBO /HBO geschoold is .Iem. die niet narrowmindend is. Waarmee ik op niveau kan communiceren en waarmee ik quality time kan doorbrengen Ben je de gentlemen die zich aangesproken voelt ? Neem dan kontakt op met mij . Ik zal zeker reageren als
Ik ben op zoek naar vriendschap met voordelen, seks en reizen meestal. Ik ga graag op reis, koop mooie dingen, verkoop ze soms. Ik wil iemand die gezond, vrolijk en betrouwbaar is. Ik hou van een man die voor me zorgt en me beschermt.
Wie o wie wil een hete sex ervaring op doen met mij? ik ben in voor allerlei sex experimenten. jij en ik geven beide aan waar onze grenzen liggen. je bent een rustige man, maar een beest in bed. je gunt mij de tijd om te leren en te wennen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
StillSexxy, 59 jaar · Hilversum
Ik ben 30 jaar getrouwd, ik en mijn man hebben beide onze missers gehad tijdens ons huwelijk. We hebben elkaar vergeven, maar
WXYvon, 56 jaar · Sneek
Stel je maar voor aan mij.
Wynnterr, 55 jaar · Zeewolde
Mijn ideale man zou medelevend, trouw, ondersteunend en leuk moeten zijn. Hij zou van knuffelen moeten houden en zoent graag.
Sportievelinge62, 55 jaar · Kortenhoef
De man die goed bij mij past sport ook, dat is het enige dat ik echt wel wil, aangezien het anders niet goed gaat klikken. Je gaat
Enjoy A Moment, 55 jaar · Drogenbos
Ik heb fouten gemaakt, ik heb gehuild, ik ben eenzaam en bang en boos geweest. Ik heb wat dingen meegemaakt. Hebben we dat niet
Vaudeville, 58 jaar · Venray
Ben op zoek naar een interessante man die zo wie zo, van humor houdt en zelf ook humoristisch is, zelf drink ik niet, maar vind