Iemand die me niet zal negeren. Wordt genegeerd door de persoon waar je om geeft het meest pijn doet. Ik hou van goed opgeleide, vriendelijke, verantwoordelijke en eerlijke mannen.
Ondanks dat je waarschijnlijk een hekel hebt aan mijn soort mensen door het werk wat ik doe hoop ik toch dat je iets verder kijkt en inziet dat mijn werk los staat van de persoon die ik ben. Ik betaal over mijn werk ook belasting net als jij.
Ken jij het gevoel? Heb jij ook iets dergelijks meegemaakt of heb je gewoon behoefte aan leuk gezelschap om samen te genieten van het leven wat wij nog voor ons hebben? laat dan zeker een berichtje achter.
Mensen die altijd een goede en positieve kijk hebben. Mensen die graag een heel interessant leven hebben. En dat niet alleen maar uit is om seksueel bezig te zijn, maar alleen ook om nieuwe vrienden te vinden.
Ik zoek een man die net als mij rust heeft gevonden en er klaar voor is om een lange verbintenis aan te gaan, die niet weg loopt als het even niet lekker gaat. Een man die gelooft, dat praten heel belangrijk is in een relatie, maar bovenal weet te waarderen wat hij heeft in zijn leven en niet, zoals veel mannen,
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Traveller195810, 59 jaar · Vasse
Jij mag je verhaal bij me kwijt. Daar is t veilig.
JuffrouwJulia, 59 jaar · De Haan
Lieve man die ook op zoek is naar een vrouw
Milfkaatje, 55 jaar · Voorst
verras me, overtuig me
Mirthe4u, 57 jaar · Niekerk
Je bent geen prins op het witte paard, maar een leuke man die ook nog eens bij me kan passen. Je hebt een kant met romantiek aan
Beaudine1962, 55 jaar · Wijk bij Duurstede
Neem jij mijn natte kut en doe jij wat lekker is? Ik heb veel zin want heb eerlijk gezegd al even niets meer gedaan. Ik zoek een
Hhesssy, 58 jaar · Melick
Ik zoek iemand met een plan, een doel in het leven. Iemand die iets wil bereiken. Een toegewijde man die mij blij maakt. Je bent